Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
cena od: 180 
cena od: 180 

Obrazy do biura podróży to specjalna kolekcja przedstawiająca wakacyjne motywy, krajobrazy oraz architekturę miast. Ze względu na swoją tematykę, dekoracje te stworzą przyjazną atmosferę nie tylko dla klienta, ale i pracownika Twojego biura podróży. Dodatkowo sprawią, że potencjalni klienci chętniej będą odwiedzać Twoje biuro podróży oraz zapoznawać się z ofertami wycieczkami.

Obrazy do biura podróży posiadają piękne motywy, które zachęcą klientów do skorzystania z ofert podróży Twojego biura

Obraz do biura podróży Doskonałe dekoracje ścienne ze wzorami dekorującymi biuro podróży. Przedstawiają piękne motywy, które doskonale będą dekorować Twoje wnętrze oraz zadbają o podkreślenie wakacyjnego klimatu w Twoim biurze podróży. Zapoznaj się również z fototapetami do biura podróży, które będą idealnie dekorować ściany w Twoim biurze podróży. Fototapety do biura podróży znajdziesz tutaj.

Na obrazach do biura podróży możemy zauważyć piękne motywy ukazujące wąskie uliczki toskańskiego miasteczka. Piękne kolorowe miasta z zatokami lub widokiem na szerokie, odkryte morze. Dla miłośników gór nie zabraknie pięknego widoku na szerokie pasma górskie z ośnieżonymi szczytami, które oświetlone są delikatnym słońcem. Z pewnością, każdy miłośnik górskich wędrówek będzie chciał przenieść się w miejsce ukazane na obrazie dla biura podróży oraz zaczerpnąć świeżego powietrza. Dodatkowo być blisko natury i cieszyć się z czasu wolnego.

Obrazy z motywem krajobrazów posiadają szeroką paletę kolorów. Niewątpliwie kolory ukazane na obrazach przedstawiają odcienie naturalne, które towarzyszą widniejącym motywom. Jeżeli jednak zależy Ci na minimalistycznej dekoracji wnętrza biura podróży. Z pewnością polecamy obrazy w kolorach sepii bądź czarno-białe. Na wielu obrazach możemy zaobserwować uchwyconą porę dnia, która ma duży wpływ na kolory ukazane na obrazie do biura podróży.

Zadbaj o doskonałą aranżację wnętrza Twojego biura podróży. Z pewnością nasze obrazy do biura podróży Ci w tym pomogą

Wybierz odpowiedni rodzaj płótna, na którym ukazany będzie wybrany przez Ciebie motyw na obrazie do biura podróży. Jeżeli Twoje biuro posiada klasyczne wnętrze polecamy płótno canvas, które wykonane jest z materiału bawełnianego oraz ma widoczną teksturę. Płótno canvas doskonale imituje malarstwo olejne dlatego obraz będzie wyglądał jak namalowany. Do nowoczesnych i modnych wnętrz doskonale będzie wyglądał obraz na płótnie winylowym, który dodatkowo zadba o ukazanie soczystych odcieni widniejących na obrazie. Niewątpliwie obrazy na płótnie winylowym są gładkie i matowe.