!!! W związku z modernizacją parku maszynowego obecnie realizacja zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych !!! Od 6 października wysyłka zamówień już w normalnym trybie.
🍁 Nadeszło Babie Lato 🍁 zrób chatę 🏠 na bogato. -18% 💎kod: BABIELATO 💎 Kupuj ze zniżka i ciesz się nowym wnętrzem 🏡🎍

Obrazy folkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Obrazy do sypialni

Obraz łowicki kalejdoskop

95 441 

Obrazy do salonu

Obraz z ludowym haftem

95 441 

Dekoracje lawenda

Tryptyk folkowe serca

284 777 

Dekoracje lawenda

Tryptyk łowickie wycinanki

284 777 
284 777 
435 507 

Obrazy folkowe jako dodatek do wnętrz

Obrazy folkoweNa tej stronie, możesz znaleźć motywy z obrazami folkowymi. To wspaniale! Obrazy folkowe to coś cudownego! Mieszają ze sobą kawałki kultury, piękne kolory i pamiątki ludu. Nie dość, że są stylowe, to jeszcze potrafią zachwycić swoim pięknem. U nas w sklepie znajdziesz piękne obrazy z folkowymi wzorami. Możesz wyszukać obrazy pojedyncze, jak i tryptyki, czyli obrazy trzy-częściowe. Bez względu na to, jaki obraz wybierzesz, będzie to dobra decyzja i nie pożałujesz tego. U nas każdy obraz folkowy jest piękny.

Taka folkowa dekoracja jest bardzo oryginalna i niepotarzana. Nie jest to coś, co każdy może mieć na ścianie. Dlatego, decydując się na ten dodatek, możesz być pewny, że to nie jest kolejna, powtarzająca się dekoracja. Tylko jest to coś bogatego kulturowo i historycznie, w sumie dającą piękny, kolorowy i odmienny obraz.

Czy obraz folkowy pasuje do mojego wnętrza?

Nasuwa się pytanie, czy obrazy folkowe psują do mojego wnętrza? My je polecamy do wnętrz, które są kolorowe, jednak będą też wyśmienitym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza. Wtedy będą idealnym dodatkiem, który wprowadza do naszego domu kulturę, jak i odrobinę starej mody. Obraz folkowy jest uniwersalny i możesz powiesić go w każdym pomieszczeniu. My polecamy go jednak do salonu lub sypialni, ze względu na jego niezwykłe piękno. Coś tak cudownego powinno dekorować widoczne miejsce, by każdy mógł je podziwiać. Jako że salon to miejsce, w którym najczęściej przebywa się ze wszystkich pomieszczeń w domu, to obraz folkowy właśnie tam powinien się znaleźć.

x