Tylko teraz! OKAZJA - Z kodem: STOKROTKA 30% rabatu w koszyku na wszystkie gotowe produkty w sklepie

Fototapety folklor

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Fototapety do przedpokoju

Folklor fototapeta

100 400 

Fototapety do sypialni

Foto-tapeta z folkowym wzorem

150 930 

Fototapety do salonu

Fototapeta czerwone hafty

100 400 

Fototapety do salonu

Fototapeta folklor

150 930 

Fototapety brązowe, sepia

Fototapeta folklorystyczne kwiaty

600 

Fototapety do sypialni

Fototapeta folklorystyczny witraż

100 400 
150 930 

Fototapety do sypialni

Fototapeta koguty

100 400 

Fototapety czarno-białe i mono z jednym kolorem

Fototapeta ludowe kury

150 930 

Fototapety do salonu

Ludowe wzory fototapeta

150 930 

Fototapety do restauracji

Ludowy wzór fototapeta

100 400 

Fototapety folklor – ludowe wzory na ściany

Współczesne możliwości dekorowania wnętrz są bardzo szerokie. Dzięki materiałom i bogactwu dostępnych wzorów można tradycyjne i nowoczesne aranżacje. Po latach mieszkania w niemal schematycznych domach staramy się urozmaicać nasze otoczenie. Nie tylko szukając pomysłów w przyszłości, ale też sięgając po znane, sprawdzone wzory. Do takich kompozycji zaliczają się między innymi fototapety z motywami folklorystycznymi. To dekoracje, dzięki którym wnętrze nabiera rustykalnego klimatu.

Większość inspirowanych wycinankami i haftami dekoracji wyróżnia się bogatą gamą kolorów. Znajdą się wśród nich także motywy jednolite, idealne do wnętrz rustykalnych o stonowanej gamie barwnej. Wszystkie fototapety folklor łączy wspólna cecha, którą jest wzór z dużą ilością szczegółów. Zawiera stałe elementy ludowe, jak koguty, ptaki czy motywy roślinne.

Fototapety folklor – łowickie wycinanki, kwiaty i koguty

fototapety folklorFototapety folklor to dekoracje także do bardziej nowoczesnych aranżacji, do których wprowadzą element polski, patriotyczny, ale też ożywią kolorami. Ciekawą odmianą takiej aranżacji jest styl określany, jako New folk. Stanowi on połączenie nowoczesnego designu z elementami ludowymi. W takiej aranżacji fototapety folklorystyczne sprawdzą się, jako dekoracja wypełniająca wnękę nad łóżkiem. Dekoracje ludowe są też bardzo harmonijne, rytmiczne, uporządkowane, dlatego wzbogacą wystrój odrobiną kunsztu i wykwintności.

Zaprezentowane w kolekcji dekoracje to również interesujące i bardzo charakterystyczne tło. Zazwyczaj będące rodzajem tekstury stylem nawiązującej do klimatu wnętrz rustykalnych. Wśród propozycji znalazły się motywy malowane na surowym, szarym betonie, na deskach lub imitacji płótna. Większość fototapet folklor to kompozycje zamknięte, dlatego wymagają starannego dobrania proporcji do przeznaczonego im miejsca. Tak aby wzór pozostawał w całości, prezentując wszystkie swoje atuty.