20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
cena od: 18 
cena od: 18 

Plakaty dla mamy i taty to dekoracje ścienne, którymi obdarujesz swoich rodziców. Ponieważ dekoracje przedstawiają cytaty o miłości i rodzinie. Co więcej, plakaty świetnie wyglądać będą w pokoju dziennym, gdzie wspólnie spędzacie najwięcej czasu. Zapoznaj się także z obrazami ażurowymi, które również mogą okazać się doskonałą dekoracją ścienną dekorującą dom Twoich rodziców. Obrazy ażurowe 3d znajdziesz tutaj.

Plakaty dla mamy i taty to kategoria dekoracji, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twoich najbliższych

Plakat dla mamy i taty Piękne dekoracje ścienne z motywami, które doskonale dekorują plakaty dla Twoich rodziców. Z pewnością będą idealnym prezentem na zbliżającą się okazję bądź jako podarunek bez żadnej okazji, aby pokazać im jak bardzo Ci na nich zależy. W rezultacie plakaty dla Twoich rodziców to doskonały prezent, który podkreśli Twoją pamięć o najbliższych Ci osobach.

Plakaty dla mamy i taty ukazują piękne motywy, które z pewnością będą doskonale dekorować wnętrze ich mieszkania. Na plakatach dla rodziców możemy zaobserwować motywy: botaniczne, line art, patenty oraz abstrakcyjne. Plakaty dla mamy i taty dodatkowo posiadają ciekawe napisy. Niektóre z nich przedstawiają cytaty o miłości oraz rodzinie. Natomiast znajdziemy również takie, które cechują się swoim humorystycznym przekazem. Z pewnością rozbawią nie tylko Twoich rodziców, ale również odwiedzających ich gości.

Doskonałe kolory jakie możemy zaobserwować na plakatach dla rodziców przedstawiają różnorodne barwy. Niewątpliwie w większości są to odcienie: beżu, zieleni, pomarańczu, niebieskiego oraz czerwieni. Ukazane na plakatach dla mamy i taty kolory doskonale udekorują wnętrze z dbałością o widniejące kolory dekoracji jakie możemy zaobserwować w ich domu. Na plakatach dla rodziców możemy wyróżnić także kolory złota i srebra, które podkreślają wyjątkowość dekoracji ściennej.

Plakaty dla rodziców jako prezent doskonale udekorują ściany w ich domu. Dodatkowo przypominając im o Tobie zawsze gdy na niego spojrzą

Piękne plakaty dla mamy i taty to dekoracje ścienne, które idealnie udekorują pustą przestrzeń na ścianie w domu Twoich rodziców. Z pewność plakat doskonale będzie zdobił ścianę w ich salonie. Plakat dla rodziców powstał z mięsistego, trwałego papieru. Dodatkowo plakat wydrukujemy pod rozmiar Twojej ramki. W rezultacie otrzymasz produkt, który będzie doskonale pasował pod wymiar Twojej ramki. Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze ramki pasującej do wybranego przez Ciebie plakatu zachęcamy do zapoznania się z ramkami na naszej stronie, dzięki który otrzymasz plakat gotowy do zawieszenia.