🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fenomen, jakim jest zdolność przetwarzania obrazów przez ludzki mózg i nadanie im formy trójwymiarowej. Podczas gdy na papierze są one jedynie płaskim odwzorowaniem rzeczywistości. Został wykorzystany do tworzenia niezwykłych dekoracji, do których zaliczają się plakaty srebrne i złote ze wzorami 3D. Pozornie proste elementy. Często przedstawiające układ linii lub figur na naszych oczach ożywają przybierając formę ciągnących się w nieznane tuneli. Wirujących lejów, pnących się w górę schodów czy dziur o nieskończonej głębokości. Takie kompozycje to tylko jedna z kategorii plakatów ze złotymi trójwymiarowymi wzorami. Drugą tworzą rzeczywiste obrazy przedstawiające pejzaże, ulice, place, rozległe akweny wodne z bardzo daleką linią horyzontu.

Plakaty srebrne i złote – jak dekorować ściany?

Plakaty srebrne i złote O dekorowaniu wnętrz złotymi i srebrnymi plakatami powiedziano już wiele. Dlatego z pewnością żadnej z Was nie trzeba przekonywać, że są to dekoracje warte uwagi i stwarzające wiele możliwości w aranżacji. Jeśli nie macie pomysłu na to. Jak urozmaicić wystrój, albo dotychczasowe jednolite malowanie ścian przestało już być atrakcyjne w poszukiwaniu nowych pomysłów i możliwości możecie zwrócić się właśnie ku złotym i srebrnym plakatom. Tym, co z pewnością przekona Was o ich atrakcyjności jest fakt. Że w przeciwieństwie do farb ściennych, którym otrzymacie jedynie kilka kolorów tu każdy obraz jest niepowtarzalny.

Plakaty srebrne i złote – ciekawe aranżacje

O plakatach w złotym i srebrnym kolorze z nocnym pejzażem Nowego Jorku można też mówić w kontekście bardziej ogólnym. Odnosząc się do dekoracji w określonym klimacie – nastrojowym. Nieco romantycznym, doskonale sprzyjającym tworzeniu klimatu sypialni. Ciemna z założenia kompozycja, często w kolorze czarnym lub granatowym idealnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Kompozycje z Nowym Jorkiem nocą są zwykle neutralne kolorystycznie. Dlatego mogą być wykorzystywane w aranżacjach wnętrz, w których zastosowano intensywne – czerwone, zielone czy niebieskie dodatki.

Do najbardziej uniwersalnych plakatów zaliczają się te w kolorze srebra i złota. Obie grupy wzorów mają ze sobą wiele wspólnego i dzieli je też sporo różnic. Dlatego można powiedzieć, że wzajemnie się uzupełniają rozszerzając zakres możliwości dekorowania wnętrz