20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
cena od: 714 
cena od: 893 

Fototapety z krajobrazem – najpiękniejsze widoki na ścianę

Fototapeta krajobrazy, dzięki którym możesz mieć swój ulubiony widok i cieszyć się tym krajobrazem każdego dnia. Jeśli salon nie zachwyca tak jak kiedyś, warto odświeżyć jego wygląd za pomocą fototapety na wymiar.  Duży wybór fototapet do dekoracji wnętrza z najpiękniejszymi krajobrazami z całego świata. Od morskiego szumu fal, aż po górskie wierzchołki gór. Znajdą się również fototapety z pustynnymi horyzontami oraz podwodnymi zakamarkami oceanów, które wprawią z zachwyt domowników oraz odwiedzających gości.

Twoją pasją są górskie wycieczki, nurkowanie w głębinach mórz czy leniuchowanie na tropikalnej plaży? Niezależnie co kochasz najbardziej, mamy wzory, które zadowolą Ciebie i wnętrze. Każdy motyw wykonany przez naszych projektantów jesteśmy w stanie zrobić na fototapecie na wymiar.

Fototapety z krajobrazem – ciekawe miejsca na ścianę

Fototapety krajobrazyFototapeta krajobrazy to wizualna uczta dla naszego wzroku oraz inspiracja do kolejnych podróży po świecie. Lecz jeśli ktoś nie posiada wystarczająco dużo czasu bądź środków na podróżowanie, najciekawszym rozwiązaniem jest zamontowanie fototapety z krajobrazem. Wybrany ulubiony wzór pozwoli nie zapomnieć o ukochanych miejscach, które się zwiedziło. Dekoracje na wymiar z motywem zachodzącego słońca nad wodą przypomną Ci wakacyjne chwile. Fototapety 3D z widokiem wodospadu powiększą optycznie Twój mały pokój.

Fototapety na wymiar również z lasami oraz parkami to wersja dla romantycznych wystrojów wnętrz. Może chcesz fototapetę z własnego zdjęcia? Wystarczy, że prześlesz do nas plik o bardzo dużej rozdzielczości, a my dostosujemy zdjęcie do podanego przez Ciebie wymiaru. Jest również możliwość zamówienia danego wzoru w formie naklejki między szafki kuchenne, jako okleina na fronty szafek lub naklejki na lodówki. Wszystko zależy od wyobraźni.