#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️

Fototapety do łazienki

Showing all 21 results

Dekoracje botaniczne

Beżowa fototapeta z liśćmi

49 609 

Dekoracje dmuchawce

Dmuchawce na tapecie

49 609 

Fototapety abstrakcje

Foto-tapeta krople deszczu

70 720 

Fototapety do łazienki

Foto-tapeta świetlisty wodospad

49 609 

Fototapety do łazienki

Foto-tapeta z kolorowymi kwiatami

49 609 

Dekoracje botaniczne

Foto-tapeta z motywem liści

49 609 
112 450 
112 450 
70 720 

Fototapety abstrakcje

Fototapeta kropki i plamki

70 720 

Fototapety czarno-białe i mono z jednym kolorem

Fototapeta z czerwonymi ustami i paznokciami

70 720 
70 720 
150 450 

Fototapety do łazienki

Fototapety z turkusowymi listkami

112 450 
49 609 
49 609 
70 720 

Fototapety do łazienki

Tapeta z czarnymi rybami

70 720 

Dekoracje botaniczne

Tapeta z liśćmi monstery

49 609 

Fototapety architektura i uliczki

Tapeta z motywem przyrody i widokiem na schody

49 609 

Dekoracje botaniczne

Tropikalny motyw tapety

49 609 

Fototapety do łazienki – wodoodporne dekoracje ścian

Fototapety do łazienkiŁazienka to miejsce, które w większości domów stanowi rodzaj sanktuarium. Odizolowanego od innych pomieszczeń i zapewniającego intymność. W polskiej kulturze nawet brak zamka powstrzymuje każdego od wejścia do środka. Co zapewne wynika nie tylko z powszechnych zasad moralności i dobrego wychowania, ale też z potrzeby własnej prywatności, której oczekujemy w zamian. Z tego powodu urządzanie łazienki powinno wiązać się ze szczególnym zaangażowaniem. Dzięki któremu powstaje swoista świątynia relaksu, w której możemy poświęcić kilkadziesiąt minut na odstresowanie w aromatycznej kąpieli.

Fototapety do łazienki to jeden ze sprzymierzeńców w tworzeniu takich klimatycznych wnętrz. Wykorzystywanie jej w aranżacjach łazienkowych jest stosunkowo nowym trendem, który wiąże się też z technikami druku i materiałami odpornymi na wilgoć. W łazienkowych wzorach przeważają tematy marynistyczne oraz te związane z filozofią ZEN. Czyli harmonią ducha i ciała oraz zjednoczeniem z naturą. Sprzyjająca kolorystyka oscylująca wokół błękitów i zieleni również działa uspokajająco i relaksująco. Dlatego bywa idealnym dodatkiem do tego wnętrza.

Fototapety do łazienki zamiast płytek

Odpoczywając w wannie w towarzystwie leniwie płynącej wody – tej realnej i tej na fototapecie zyskuje się odmienne spojrzenie na rzeczywistość, a ładunek energetyczny, jaki płynie z obrazu, aromatów olejków i delikatnego dotyku wody potrafi emocjonalnie odmłodzić o wiele lat.

Na takie aranżacje pozwalają podstawowe zasady kompozycji. Dopuszczające łączenie nie tylko barw pochodnych czy pokrewnych. Także tych z przeciwnego bieguna, zestawianych na zasadzie kontrastu. Przepiękna tapeta z różowo-białymi orchideami z powodzeniem sprawdzi się w łazience seledynowej i błękitnej. A także tej w odcieniach liliowym i fioletowym. Jasne odcienie miałkiego morskiego piasku również wpasują się w każde otoczenie, a tam. Gdzie kolorystyka obrazów nie jest sprzyjająca można wybrać neutralną biel nenufaru czy rzecznych kamieni.

Fototapeta do łazienki to nowy i zarazem nowoczesny sposób aranżacji wnętrza zwłaszcza. Gdy stanowi kolorystyczny akcent w subtelnej, jednostajnej całości nadając pomieszczeniu tego jedynego i niepowtarzalnego charakteru. Dzięki obrazowym skojarzeniom pobudzającym wyobraźnię.

x