20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
cena od: 180 
cena od: 180 
cena od: 180 

Obrazy szare to dekoracje utrzymane w szarych odcieniach. Obrazy w tym kolorze to ponadczasowy element wystroju wnętrz. Co więcej, dekoracje z motywem fotografii, napisów, czy nowoczesnych grafik przepięknie wyglądać będą w Twoim mieszkaniu. Zapoznaj się również z obrazami ażurowymi, które udekorują Twoje wnętrze niesamowitym wyglądem oraz powstałymi motywami. Obrazy ażurowe 3d znajdziesz tutaj.

Obrazy szare to kolekcja pięknych dekoracji ściennych, które zadbają o aranżację Twojego wnętrza domu

Obrazy w szarościach Widniejące na naszej stronie internetowej szare obrazy przedstawiają różnorodne motywy oraz sentencje w odcieniach szarości. Niewątpliwie ukazane kolory doskonale współgrają z widniejącymi motywami. Zadbaj o dekoracje ścian w swoim domu z obrazami w kolorach szarości, które wypełnią pustą przestrzeń ściany w Twoim domu.

Obrazy szare przedstawiają wiele krajobrazów, na których możemy zaobserwować piękne motywy gór, lasów i jezior. Z pewnością motywy natury przeprowadzą Cię w odległy zakątek daleko od miasta. Jeżeli jesteś miłośnikiem starej architektury, torów oraz różnorodnych zabytków. Przede wszystkim znajdziesz wyjątkowy szary obraz z motywem wszelkich zamków, miast oraz mostów, które przykują Twoją uwagę. Jeżeli jednak jesteś wielkim miłośnikiem zwierząt to z pewnością Twoja uwagę przykuje piękny paw oraz wilki na tle mrocznego lasu.

Kolory jakie można ujrzeć na obrazach. Przedstawiają doskonałe odcienie szarości. Niewątpliwie oprócz dominacji koloru szarego możemy zaobserwować odcień zieleni, żółci, czerwieni oraz niebieskiego. Piękne kolory doskonale udekorują Twoje wnętrze mieszkania z dbałością o podkreślenie aranżacji. Wprowadź eleganckie, a zarazem tajemnicze dekoracje ścienne do Twojego domu.

Obrazy w kolorach szarości to unikatowe dekoracje, które doskonale będą łączyć się z widniejącymi kolorami dodatków w Twoim mieszkaniu

Piękne obrazy szare doskonale będą dekorować ściany w Twoim domu. Z pewnością idealnie dobrane płótno pod wystrój w Twoim domu. Jeszcze bardziej skupi na sobie uwagę Twoich gości. Jeżeli Twoje wnętrze charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Polecamy płótno winylowe, które jest gładkie i matowe. Dodatkowo ukazany wydruk posiada soczyste kolory. Płótno canvas idealnie będzie dekorować klasyczne, eleganckie wnętrza. Dodatkowo płótno canvas powstało z bawełny, która nadaje motywom widoczną teksturę płótna oraz imituje malarstwo olejne.