20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Miarki wzrostu dla dzieci to kategoria dekoracji ściennych, które będą doskonałą ozdobą dziecięcego pokoju oraz sali przedszkolnej. Niewątpliwie miarki wzrostu to  dekoracja ścienna, która będzie ukazywać wzrost Twojego dziecka. Zachęcamy również do zapoznania się z naklejkami dla dzieci, które ukazują różnorodne, bajkowe motywy pięknie ozdabiając pokój Twojego dziecka. Naklejki dla dzieci na ścianę znajdziesz tutaj.

Miarki wzrostu dla dzieci to piękne dekoracje ścienne, dzięki którym zaobserwujesz wzrost Twojego dziecka

Miarka wzrostu dla dzieci Piękne miarki wzrostu do pokoju dziecięcego ukazują wspaniałe, bajkowe motywy oraz delikatne kolory. W rezultacie będą również doskonałą dekoracją ścienną. Miarki wzrostu będą doskonałą opcją do obserwacji wzrostu Twojego dziecka. Dodatkowo zaznaczając wzrost oraz zapisując datę mierzenia dziecka. Z pewnością zaobserwujesz wzrost Twojego dziecka w poszczególnych latach.

Miarki wzrostu dla dzieci posiadają śliczne motywy, które będą doskonale podkreślać dziecięcy wygląd pokoiku. Niewątpliwie znajdziesz w naszym sklepie internetowym idealne motywy przedstawiające zwierzątka oraz wróżki. Z pewnością motyw dinozaurów oraz marynarski będzie idealnie dekorował pokój małego chłopca. Natomiast wróżki i króliczki będą doskonale podkreślać delikatny pokoik dziewczynki. Dobierz odpowiedni wzór miarki do wnętrza pokoju Twojego dziecka.

Kolory jakie możemy zaobserwować na miarkach wzrostu do sali przedszkolnej przedstawiają pastelowe odcienie. Dodatkowo na niektórych naklejkach możemy zaobserwować szeroką paletę barw. Z pewnością naklejki z wieloma kolorami doskonale będą podkreślać dziecięce wnętrze oraz idealnie dopasują się kolorystycznie do aranżacji pokoju. Jeżeli jednak zależy Ci na neutralnych odcieniach dekoracji ściennej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również kolory: szarości, beżu oraz błękitu.

Naklejki do pokoju dziecka z miarką wzrostu posiadają przepiękne bajkowe motywy, które doskonale udekorują pokój, każdej pociechy

Zobacz na naszej stronie internetowej piękne miarki wzrostu dla Twojego dziecka, które wykonane są z samoprzylepnego i wielorazowego materiału PeeLOVE.  Materiał, z którego wyprodukowana jest naklejka z miarką wzrostu daje Ci możliwość przyklejenia dekoracji na ścianę, drzwi lub meble. Niewątpliwie dużą zaletą naklejek z miarką jest możliwość jej odklejania oraz przyklejania w innym miejscu. Nie musisz martwić się o zużycie kleju naklejki.