!!! W związku z modernizacją parku maszynowego obecnie realizacja zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych !!! Od 6 października wysyłka zamówień już w normalnym trybie.
🍁 Nadeszło Babie Lato 🍁 zrób chatę 🏠 na bogato. -18% 💎kod: BABIELATO 💎 Kupuj ze zniżka i ciesz się nowym wnętrzem 🏡🎍

Obrazy panoramiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Obrazy do pokoju

Obraz kwadratowy Molo

181 331 

Dekoracje drzewa i lasy

Obraz panorama z brzozami

181 331 

Dekoracje drzewa i lasy

Obraz panorama z drzewami w lesie

181 331 

Dekoracje mosty, mola, tarasy

Obraz panorama z morskim pejzażem

181 331 

Dekoracje mosty, mola, tarasy

Obraz panorama z przystanią we mgle

181 331 

Dekoracje drzewa i lasy

Obraz panorama z szarymi brzozami

181 331 

Dekoracje drzewa i lasy

Obraz panorama z szarymi drzewami

181 331 

Obrazy brązowe, sepia

Obraz panorama ze stadem koni

181 331 

Obrazy błękitne, niebieskie, granatowe

Obraz panoramiczny – wodospady Islandii

181 331 
181 331 
181 331 
181 331 

Dekoracje dmuchawce

Obraz Podłużny dmuchawce

181 331 
181 331 

Dekoracje miasta

Obraz tryptyk taksówki

284 777 
181 331 
181 331 

Obrazy panoramiczneObrazy panoramiczne z przestrzennymi wzorami to dekoracje, które wykorzystują złudzenie optyczne oraz naszą zdolność do przetwarzania płaskich obrazów w przestrzenni. Takie obrazy określane są mianem kompozycji trójwymiarowych. Czyli posiadających poza standardową szerokością i wysokością. Także subiektywnie odbieraną głębokość.

Ta ostatnia nie jest oczywiście możliwa do zmierzenia, ale jesteśmy w stanie ją sobie wyobrazić. Dzięki czemu staje się niemal namacalna. Kiedy na ścianie pokoju zagości obraz z biegnącą gdzieś w głąb obrazu uliczką czy arkadowym przejściem odnosimy wrażenie. Istnieje ono naprawdę. Nasz pokój czy korytarz nie kończy się na ścianie dwa metry przed nami, lecz biegnie o wiele dalej.

Obrazy panoramiczne – wąskie poziome obrazy na ścianę

Bambus – to jedno określenie łączy w sobie nieskończone możliwości w dziedzinie kreowania wnętrz. Wykorzystane, jako motyw obrazu panoramicznego pozwala na tworzenie fantastycznego designu w każdym pomieszczeniu od kuchni począwszy, a na sypialni i łazience kończąc.

Ta niezwykła trawa, często mylona z drzewami to przede wszystkim synonim niezwykłej siły, wytrwałości i charakteru. A jako źródło życia azjatyckich narodów stało się też elementem symbolicznym.

Jeśli wybieracie obrazy panoramiczne, jako dekorację wnętrza musicie zwrócić uwagę na trzy elementy. Pierwszym z nich jest oczywiście tematyka, która może wpływać na nastrój wnętrza.Jego nawiązanie do konkretnego stylu czy kultury. Przykładem są obrazy panoramiczne z motywami afrykańskimi. Stary zabytkowy mur z żelazną bramą czy nocna panorama Nowego Jorku.

Drugi ważny element to kolorystyka, dzięki której pomieszczenie zyskuje na charakterze. Trzeci istotny element to wielkość obrazu, który powinien być dobrze zaplanowany w pomieszczeniu. Aby go nie przytłaczał i zarazem nie ginął w całości wystroju. 

Obrazy panoramiczne – nowoczesne wory na ścianę do salonu i sypialni

Pojęcie Orientu nie jest już dziś używane powszechnie, ale często jeszcze można spotkać je w starszych filmach, w których stanowi cel podróży handlowych i inwestycyjnych bohaterów. W ogólnym rozumieniu terminem tym określa się wszystkie regiony azjatyckie od dalekiej Japonii po Bliski Wschód włącznie z Turcją i Egiptem.

Analizując ten ogromny terytorialnie obszar można założyć, że jest on też niezwykle bogaty kulturowo. Tematyka orientalnych obrazów panoramicznych będzie obejmować wiele aspektów zarówno w odniesieniu do okresów historycznych, jak i narodu będącego jej twórcą.

x