Cenowa odwilż - z kodem ODWILŻ2019 - rabat - 20% na wszystkie gotowe dekoracje w sklepie artpasaz.pl

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Obrazy do pokoju

Obraz kwadratowy Molo

132 259 

Obrazy do kuchni i jadalni

Obraz panorama z brzozami

132 259 

Obrazy czarno-białe

Obraz panorama z drzewami w lesie

132 259 
132 259 

Obrazy brązowe, sepia

Obraz panorama z przystanią we mgle

132 259 

Obrazy czarno-białe

Obraz panorama z szarymi brzozami

132 259 

Obrazy czarno-białe

Obraz panorama z szarymi drzewami

132 259 

Obrazy błękitne, niebieskie, granatowe

Obraz panoramiczny – wodospady Islandii

132 259 
132 259 

Obrazy czarno-białe

Obraz panoramiczny miłość

132 259 
132 259 

Obrazy do pokoju

Obraz Podłużny dmuchawce

132 259 

Obrazy architektura, mosty, miasta

Obraz podłużny Nowy Jork

132 259 

Obrazy architektura, mosty, miasta

Obraz tryptyk taksówki

180 420 

Obrazy architektura, mosty, miasta

Obraz z panoramą miasta w kolorze czarno-białym

132 259 
132 259 

Obrazy panoramiczneObrazy panoramiczne z przestrzennymi wzorami to dekoracje, które wykorzystują złudzenie optyczne oraz naszą zdolność do przetwarzania płaskich obrazów w przestrzenni. Takie obrazy określane są mianem kompozycji trójwymiarowych. Czyli posiadających poza standardową szerokością i wysokością. Także subiektywnie odbieraną głębokość.

Ta ostatnia nie jest oczywiście możliwa do zmierzenia, ale jesteśmy w stanie ją sobie wyobrazić. Dzięki czemu staje się niemal namacalna. Kiedy na ścianie pokoju zagości obraz z biegnącą gdzieś w głąb obrazu uliczką czy arkadowym przejściem odnosimy wrażenie. Istnieje ono naprawdę. Nasz pokój czy korytarz nie kończy się na ścianie dwa metry przed nami, lecz biegnie o wiele dalej.

Obrazy panoramiczne – wąskie poziome obrazy na ścianę

Bambus – to jedno określenie łączy w sobie nieskończone możliwości w dziedzinie kreowania wnętrz. Wykorzystane, jako motyw obrazu panoramicznego pozwala na tworzenie fantastycznego designu w każdym pomieszczeniu od kuchni począwszy, a na sypialni i łazience kończąc.

Ta niezwykła trawa, często mylona z drzewami to przede wszystkim synonim niezwykłej siły, wytrwałości i charakteru. A jako źródło życia azjatyckich narodów stało się też elementem symbolicznym.

Jeśli wybieracie obrazy panoramiczne, jako dekorację wnętrza musicie zwrócić uwagę na trzy elementy. Pierwszym z nich jest oczywiście tematyka, która może wpływać na nastrój wnętrza.Jego nawiązanie do konkretnego stylu czy kultury. Przykładem są obrazy panoramiczne z motywami afrykańskimi. Stary zabytkowy mur z żelazną bramą czy nocna panorama Nowego Jorku.

Drugi ważny element to kolorystyka, dzięki której pomieszczenie zyskuje na charakterze. Trzeci istotny element to wielkość obrazu, który powinien być dobrze zaplanowany w pomieszczeniu. Aby go nie przytłaczał i zarazem nie ginął w całości wystroju. 

Obrazy panoramiczne – nowoczesne wory na ścianę do salonu i sypialni

Obrazy panoramicznePojęcie Orientu nie jest już dziś używane powszechnie, ale często jeszcze można spotkać je w starszych filmach, w których stanowi cel podróży handlowych i inwestycyjnych bohaterów. W ogólnym rozumieniu terminem tym określa się wszystkie regiony azjatyckie od dalekiej Japonii po Bliski Wschód włącznie z Turcją i Egiptem.

Analizując ten ogromny terytorialnie obszar można założyć, że jest on też niezwykle bogaty kulturowo. Tematyka orientalnych obrazów panoramicznych będzie obejmować wiele aspektów zarówno w odniesieniu do okresów historycznych, jak i narodu będącego jej twórcą.