🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazy do gabinetu lekarskiego to wspaniałe dekoracje na ściany, którymi upiększysz swój gabinet. Obrazy niewątpliwie wprowadzą przyjemną atmosferę i pasować będą do nowoczesnego wnętrza przychodni lekarskiej. Zapoznaj się również z logotypami na ścianę, które będą doskonale dekorować Twoją ścianę w gabinecie jednocześnie nadając wnętrzu elegancki wygląd. Logo 3d lustrzane znajdziesz tutaj.

Obrazy do gabinetu lekarskiego udekorują wnętrze kolorowymi motywami oraz zabawnymi sentencjami

Obraz dla lekarza Na obrazach do gabinetu lekarskiego możemy zauważyć niesamowite motywy oraz szeroką paletę kolorów. Obrazy do gabinetu lekarskiego z pewnością udekorują Twoje miejsce pracy oraz sprawią, że wnętrze nabierze przytulniejszego wyglądu. Dzięki czemu Twoi pacjenci nie będą czuć dużego zdenerwowania przed wizytą.

Obrazy do gabinetu lekarskiego posiadają wiele ciekawych abstrakcji. Niekiedy przedstawiające repliki obrazów wykonanych z żywicy. Na obrazach dla lekarza możemy zaobserwować również piękne krajobrazy przedstawiające śliczne pasma górskie, roślinność oraz ewentualne budynki. Dodatkowo ukazana mgła, unosząca się lekko nad ziemią nadaje tajemniczy wyraz całej dekoracji. Obrazy dla lekarza przedstawiają również tematyczne motywy z zabawnymi napisami, które z pewnością zainteresują Twoich pacjentów. Dodatkowo sprawią, że pojawi się uśmiech na ich twarzy przed wizytą w Twoim gabinecie lekarskim.

Kolory jakie możemy zaobserwować na obrazach dla lekarza cechują się w większości czarno-białymi kolorami. Jeżeli lubisz barwne obrazy oraz szeroką paletę kolorów ukazanych na jednym obrazie. Zachęcamy do zapoznania się z abstrakcyjnymi wzorami, które posiadają szeroką paletę kolorów. Na obrazach z szeroką paletą barw możemy wyróżnić najczęściej występujące odcienie: pomarańczu, zieleni, niebieskiego, żółci oraz beżu.

Obrazy dla lekarza to doskonała dekoracja ścienna, która zadba o niesamowity wygląd Twojego wnętrza oraz uśmiech na Twarzy Twoich pacjentów

Wybierz odpowiedni rodzaj płótna, z którego wykonany będzie Twój obraz do gabinetu lekarskiego. Na naszej stronie internetowej znajdziesz płótno winylowe i canvas. Płótno winylowe polecamy do dekoracji nowoczesnych wnętrz. Ponieważ płótno winylowe jest gładkie i matowe oraz posiada soczyste kolory. Płótno canvas polecamy do udekorowania gabinetu lekarskiego, które charakteryzuje się eleganckim wnętrzem. Ponieważ płótno canvas wykonane jest z bawełny, która nadaje obrazom widoczną teksturę materiału. Doskonale płótno canvas imituje malarstwo olejne.