20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Wieszaki na ubrania do ciasnego przedpokoju

zwierzaki wieszak

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe oraz możliwości inwestowania we własny dom jednorodzinny coraz częściej rozwiązują problem zagospodarowania przestrzeni wnętrza oraz takiego jego rozplanowania, aby zaspokajało wszystkie potrzeby. Niestety nadal newralgicznym miejscem pozostaje przedpokój, bowiem ekonomiczne budowanie mieszkań, na które stać także przeciętnie zarabiających wymaga ograniczenia do minimum powierzchni kosztem tych pomieszczeń, które mają najmniejsze znaczenie. Z pewnością zalicza się do nich przedpokój, który jednak trzeba odpowiednio urządzić i wyposażyć w niezbędne rozwiązania, do jakich zalicza się miejsce na obuwie oraz wieszak na okrycia wierzchnie.

Wieszaki na ubrania do ciasnego przedpokoju

Wieszaki na ubrania do ciasnego przedpokoju wymagają starannego przemyślenia, bowiem te tradycyjne, wykonywane z drewna, wzbogacone lustrem, szafką czy siedziskiem zajmują sporo cennego miejsca. O wiele praktyczniejszym i zarazem ciekawym rozwiązaniem są wieszaki łączące w sobie funkcję dekoracyjnej naklejki z miejscem na kurtki czy płaszcze. To ciekawe połączenie nie tylko nie zajmuje miejsca, ale też rozwiązuje problem wystroju, bowiem samoprzylepna dekoracja z powodzeniem zastąpi kosztowne boazerie czy tapety. Wśród propozycji wzorów znajdą się zarówno motywy do złudzenia przypominające stojący wieszak, jak i naklejki, których tematyka została zaczerpnięta ze świata przyrody czy naszego otoczenia.

Kolekcja naklejek ze strony http://artpasaz.pl/dekoracje/dekoracje-i-ozodby/wieszaki-i-ramki/ to między innymi takie ciekawe i bardzo funkcjonalne wieszaki na ubrania do ciasnego przedpokoju, które rozwiążą problem miejsca na płaszcze, dekoracji i zarazem nie zajmą powierzchni korytarza. Istotą takich dekoracji jest wkomponowanie w motyw naklejki klasycznych haczyków, które są mocowane w ścianie. Takie połączenie tworzy ciekawe wrażenie zawieszania rzeczy na gałęzi drzewa, parasolce dmuchawca czy jelenich rogach. Motyw może być dobrany odpowiednio do tworzonej stylizacji całego domu, bowiem w kolekcji znajdą się zarówno elementy przyrodnicze, jak i egzotyczne ornamenty, ludzkie postacie, a nawet stylowe, wieszaki retro z kotem czy kapeluszem dodającym im fantazji.

Wieszaki samoprzylepne mogą być zamawiane w jednym z wielu dostępnych kolorów, co stanowi dodatkowy atut takich dekoracji. Zależnie od wystroju przedpokoju, kolorystyki ścian czy stylu można wybierać odpowiednie barwy i wzory wieszaków, które nie tylko zapewnią miejsce na odzież, ale też podkreślą klimat wnętrza, ożywią je intensywnym kolorem lub po prostu pięknie wypełnią pustą przestrzeń ściany. Takie praktyczne dekoracje można aranżować samodzielnie nie tylko z pomocą motywów dostępnych w kolekcji, ale i innych naklejek ornamentowych oferowanych w sklepie z dekoracjami ściennymi.

Wieszaki na ubrania do ciasnego przedpokoju - dmuchawce na wieszaku wróbelki naklejka bąbelki jako wieszak wieszak z gałęzie