🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Trendy sezonu: naklejki, nadruki i fototapety

Fototapeta do pokoju

Stonowane wnętrza w neutralnych kolorach powoli wychodzą z mody. Aktualne trendy pokazują, że coraz częściej stawiamy na dekoracyjność i szukamy inspiracji w intensywnych kolorach, ciekawych wzorach i kontrastowych fakturach. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom, dodanie wnętrzu odrobiny ekstrawagancji jest proste, niedrogie i efektowne.

Nie lekceważ siły koloru!

W sezonie wiosennym i letnim najlepiej postawić na jasne, pastelowe kolory. W końcu nic tak nie aranżuje światła w pomieszczeniu, jak słońce przefiltrowane przez rolety w kolorze waniliowym, kremowym, słonecznej żółci lub świeżej, soczystej zieleni. Przy pomocy niewielkiej kolorystycznej zmiany nie tylko odegnamy chłodne i śnieżne dni, ale też sami poczujemy się jak na wiosennym pikniku. Te właśnie kolory, przy odpowiednim zestawieniu z meblami i dodatkami, dadzą nam zastrzyk nowej energii i zachęcą do działania.

Pociąg do oryginalności

W tym sezonie nawet odważna zabawa kolorem to za mało. Najnowsze kolekcje wielkich domów mody zachęcają do eksperymentów: kwiaty u Oskara de la Renty, graficzne szaleństwo u Louisa Vuittona i Chanel czy inspiracja orientem u Prady wskazują, że tej wiosny obowiązkowo powinniśmy mieć wzory w swojej garderobie. Dlaczego by ich nie przenieść do wnętrza? Wzorzyste narzuty, zabawne naklejki na ścianę czy wielkoformatowe fototapety – to wszystko pozwoli szybko przemycić wzory do aranżacji. Śmiałe wzornictwo – nawet jeśli tylko w drobnych detalach – to nowoczesność, odrobina awangardy i pazur w codziennym życiu.

Wzór skrojony na miarę

Dekorator Lotari w prosty i szybki sposób pomoże dobrać motyw przewodni na rolecie, który uzupełni styl wnętrza folk, zwierzęta, ornament czy nowoczesna grafika. Kolejnym plusem indywidualnego projektowania rolety jest możliwość wyboru wielkości i ułożenia wzoru oraz zmiany kolorystyki do momentu, kiedy będziemy całkowicie zadowoleni z wyniku końcowego. Zabawnie, graficznie, czy geometrycznie – dzięki dużym możliwościom wyboru wzoru, roleta może być nie tylko sezonowym akcentem, ale i rozwiązaniem na lata – podpowiada Liliana Kiekis Kozica, ekspert firmy Franc Gardiner.

Korzystając z inspiracji z paryskich wybiegów, odważmy się na odrobinę szaleństwa zarówno w szafie jak i we wnętrzu. Wybór nowych rolet szybko i wygodnie odmieni nie tylko wystrój, ale i nasze samopoczucie. W równym stopniu, co nowa garderoba.

Więcej inspiracji na: www.francgardiner.pl