20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety z samochodami

fototapeta samochód

Samochody dobrych marek są trochę jak wino – im starsze tym lepsze. Lecz i te, które nagryzł ząb czasu mają w sobie nieodparty urok. Dekoracje w postaci fototapet ze starymi autami to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. Auta, które kiedyś królowały na ulicach, dziś ze swoją staromodną linią mogą znów ożyć w Twoim wnętrzu.

Wyjątkowe wyrażenie miłości dla samochodów w formie fototapety ściennej.

Dla fanów małych i zwinnych autek, polecamy dekoracje ścienne z motywem garbusa. Samochód ten z pewnością przywoła wiele miłych wspomnień starszemu pokoleniu, jak i młodszemu. Garbus w wielu wariacjach kolorystycznych dopasuje się do Twojego wnętrza i będzie oryginalną dekoracją ścian. To uśmiechnięte autko, które gna przez ulice wielkich miast, nigdy nie zostanie niezauważone.

fototapeta samochód

Samochody pokazane w różnorakich miejscach, z każdej strony, dopieszczone przez naszych grafików mogą stać się idealnym pomysłem na prezent dla osób, które pasjonują się motoryzacją. Dla osoby, która całe życie pasjonuje się autami, zbiera modele oraz lubi majstrować przy tych maszynach będzie to wyjątkowe uhonorowanie jego hobby.

dekoracje do salonu

Jeśli Twoje wnętrze posiada niestandardowe wymiary – niczym się nie przejmuj. Udekorujemy nawet najbardziej wąskie, wysokie, szerokie i niskie wnętrza. Każde wnętrze zasługuje na fototapetę na wymiar! Być może spodobał Ci się jakiś wzór z samochodem ale nie chcesz go w typowym miejscu? Dzięki warstwie laminatu, możesz fototapetę montować w kuchni oraz łazience. Laminat chroni fototapetę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią oraz parą.

laminat do łazienki

Fototapety ozdobne z motywem aut nadadzą się również do montażu w pokojach dziecięcych – szczególnie chłopięcym. Nowoczesne, czerwone auto typu ferrari w ogniu rozpali wyobraźnię dziecka i ożywi jego pokój. Fototapeta wyścigi (do zobaczenia tutaj: http://art-newmedia.com/fototapety_scienne_3d/fototapety_prostokatne/tapeta_z_wyscigami.html) zmieni nie do poznania pokój nastolatka. Wyjątkowa fototapeta 3d przyciągnie wzrok każdego gościa.

Przywróć wspomnienia i udekoruj swoją przestrzeń wyjątkowymi fototapetami z motywem samochodów.