Fototapety i dekoracje w stylu orientalnym

fototapeta wschodni ornament

Fototapety ścienne z motywem orientalnym to nie lada gratka dla osób, które kochają podróże na Daleki Wschód. Wielu osobom nie będzie dane zwiedzić Chin czy Indii. Jednak to nie wyklucza faktu, że sami nie możemy zrobić własnego, dostępnego na wyciągnięcie ręki Orientu. Co zatem zrobić by nasze mieszkanie wyglądało jak rodem z Bollywood? Styl ten można uzyskać za pomocą mebli z ciemnego drewna oraz oryginalnych pamiątek przywiezionych prosto z podróży lub zakupionych w sklepach z meblami kolonialnymi.

Kolor to najważniejszy element wystroju orientalnych wnętrz. Połączenie nasyconych barw czerwieni, pomarańczy, różu, fioletu czy zieleni stworzy klimat i przytulność. Całości dopełnią kolorowe poduszki, zasłony oraz narzuta na łóżko bądź sofę.

Dla osób, które poszukują swojego wewnętrznego ducha, polecamy obraz – tryptyk z motywem jing-jang (do zobaczenia tutaj: http://www.newmedia-art.pl/obrazy-i-reprodukcje/obrazy-nowoczesne/orient-w-tryptyku.html). Delikatne kolory zieleni, beżu oraz brązu wprawiają w stan relaksu i medytacji. Harmonijnie równe części będą komponować się z delikatnością wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym. Warto również zaadoptować sobie trochę miejsca do stworzenia kącika medytacji. Po całym dniu pełnym trosk należy się chwila skupienia i samotności.

obrazy orient

Dla zwolenników wschodnich ornamentów, tapeta w geometryczne wzory będzie pięknie prezentować się na wyeksponowanej ścianie salonu. Foto-tapeta wschodni ornament będzie wyjątkową dekoracją ścienna, która będzie przypominała spędzone na Wschodzie chwile. Tajemnice Orientu, których nigdy nie poznamy, choć tak hipnotyzują swoim pięknem

fototapeta ornament

Jednak by nie malować całego mieszkania na nowo, polecamy fototapety, szablony oraz naklejki w stylu orientalnym w naszym sklepie http://www.art-newmedia.com/product/search.html?query=orient&category_id&limit