🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Szablon malarski kwiaty to tani i prosty sposób na zmianę designu bez skomplikowanego remontu

szablon malarski kwiaty

 Szablon malarski kwiaty najszybszą metodą zmiany stylu w Twoim domu

Szablon malarski kwiaty to tani i prosty sposób na zmianę designu bez skomplikowanego remontu. Kwiaty od wieków stanowią jeden z ulubionych motywów wykorzystywanych w malarstwie, grafice, rzeźbie oraz fotografii. Również w sztuce zdobniczej wzory kwiatowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem, zaś bogactwo tego typu motywów gwarantuje, że szablon malarski kwiaty można dopasować do każdego wnętrza.
Wyjątkową kategorię, jeśli chodzi o kwiatowe zdobnictwo stanowią szablony malarskie kwiaty. Nieskomplikowany sposób aplikacji na ścianę w połączeniu z prostotą formy graficznej sprawiają, że jest to wdzięczna metoda dodawania stylu i charakteru naszemu otoczeniu. Wielką zaletą szablonów malarskich kwiatów jest to, że dzięki jednolitej barwie gotowej już grafiki od początku niejako mamy gwarancję, że nie przesadzimy z nadmiarem kolorystyki i nie przytłoczymy wizualnie pomieszczenia. Polecamy ;

  • szablon malarski z motywem polnej róży
  • szablon malarski z makiem
  • szablon malarski z motywem fantazyjnych listków

Szablon malarski kwiaty wystarczy nakleić na ścianę, a następnie wycięty wzór wypełnić farbą, kolorystycznie dopasowaną do barw dominujących we wnętrzu. Po wyschnięciu po prostu odklejamy szablon od ściany i dekoracja gotowa. Niewiele czasu i efekt osiągnięty.

Szablon malarski kwiaty nawiązujący do sztuki japońskiej

Wśród najpopularniejszych motywów szablonów malarskich kwiaty dużym powodzeniem cieszą się delikatne łodygi pokryte drobnymi listkami, nawiązujące do sztuki japońskiej. Jest to bardzo subtelna dekoracja, która doda uroku nie tylko najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniom naszego domu, ale również będzie się świetnie komponować z wnętrzem łazienki albo kuchni. Szablon malarski kwiaty utrzymany w stylu folklorystycznym znakomicie dopełni aranżacji pomieszczenia w klimacie rustykalnym albo retro. Z kolei wzory przedstawiające duże główki kwiatowe najlepiej zaprezentują się w pokaźnym wnętrzu, utrzymanym w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.
Liczne propozycje szablonów malarskich kwiaty na ścian znajdziemy na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/szablony-malarskie-2/szablony-do-malowania-scian-szablony-malarskie-2/. Zaprezentowane tam motywy można zamówić w dowolnym rozmiarze i kolorystyce, tak, aby idealnie komponowały się z ogólną aranżacją wnętrza.

Zobacz szablon malarski kwiaty na stronie naszego sklepu