🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Szablon malarski drzewo

Zastosowanie szablonu malarskiego to łatwy i szybki sposób, aby odmienić wygląd pomieszczenia. Nadzwyczajna prostota w aplikowaniu takiej dekoracji na ścianę sprawia, że każdy może ją samodzielnie wykonać, nawet z udziałem najmłodszych członków rodziny. Samoprzylepne szablony nakleja się po prostu na wybrane miejsce na ścianie, a puste miejsca wypełnia dowolną farbą lub innym materiałem dekoracyjnym. Gdy farba wyschnie, odklejamy szablon i gotowe.

Rysunki i napisy powstałe przy użyciu szablonu malarskiego to bardzo elegancka ozdoba ścian, którą możemy dopasować do każdego wnętrza, wybierając spośród niezliczonej ilości wzorów. Dla osób ceniących subtelne dekoracje stworzono szablony z motywami roślinnymi: kwiatami i drzewami, których delikatne gałęzie, liście i łodygi przypominają nieco charakterem japońską stylistykę. Taki jest na przykład szablon malarski „Drzewo wiśni”, który będzie doskonale komponował się ze spokojną aranżacją sypialni lub salonu, lub też niezwykle dyskretny szablon „Łodyga”, który doda szyku pokojowi dziennemu lub przedpokojowi.

Dostępne są również bardziej zdecydowane wzory szablonów malarskich na przykład z wizerunkami dużych postaci ludzkich lub zwierząt. Pamiętajmy o tym, że ten typ dekoracji najlepiej sprawdzi się w dużych wnętrzach, gdzie nie przytłoczy pomieszczenia. Ciekawą propozycją są także motywy zaczerpnięte z polskiej sztuki ludowej – inspirowane folklorem kwiaty lub koguty łowickie, jak również motywy patriotyczne – wizerunki orła lub znak Polski Walczącej. Wśród bogactwa wzorów jest też wiele propozycji skierowanych do najmłodszych. Szablony przedstawiające sympatyczne zwierzęta: koty, zebry lub konie, będą stanowiły doskonałą dekorację do pokoju dziecięcego. Beztroski klimat dzieciństwa podkreśli zastosowanie żywych kolorów przy tworzeniu szablonowych wzorów.  Szablony malarskie proponowane na stronie internetowej szablon malarski drzewo można stosować nie tylko na ściany, ale również na drzwi lub meble.