Oryginalne zegary ścienne to funkcjonalne i klasyczne ozdoby do każdego wnętrza

oryginale zegary ścienne

Oryginalne zegary ścienne to dekoracje proste w aplikacji

Oryginalne zegary ścienne w formie naklejek ściennych z wkomponowanymi w samym środku tarczami i wskazówkami to niezwykle oryginalna propozycja dekoratorska. Łącząc funkcję ozdobną z rzeczywistym odmierzaniem czasu, oryginalne zegary ścienne stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych zegarów ściennych. Oryginalne zegary ścienne są bardzo proste w aplikacji – wystarczy nakleić je na ścianę. Samoprzylepny jest także cyferblat zegara, więc montaż całości zajmuje naprawdę niewiele czasu. Oryginalne zegary ścienne charakteryzuje różnorodność stylów, w jakich zostały zaprojektowane.

  • oryginalne zegary ścienne stworzone na wzór klasycznego zegara z kukułką
  • oryginalne zegary ścienne intrygujący zegar-ślimak
  • oryginalne zegary ścienne z cyframi rzymskimi
  • oryginalne zegary ścienne z zabawną dekorację z motywem przyborów kuchennych

Te niezwykle oryginalne zegary ścienne to również wspaniały pomysł na prezent dla każdego, kto ceni nietuzinkowe rozwiązania dekoratorskie. Oryginalne zegary ścienne sprawdzą się również do udekorowania pokoju dziecięcego, gdyż oprócz walorów estetycznych, może spełniać też funkcję edukacyjną.

Oryginale zegary ścienne świetnie zaprezentują się również na drzwiach w Twoim domu

Oryginalne zegary ścienne w kształcie serca, z motylkami lub z ptakami siedzącymi na drucie telegraficznym spodoba się naszym dzieciom i z pewnością będzie im przyjemniej uczyć się odczytywania godzin z cyferblatów o tak intrygujących formach. Samoprzylepne oryginalne zegary ścienne można umieścić na ścianie, albo innych powierzchniach – w przestrzeniach międzyszafkowych, na meblach albo drzwiach. Trzeba tylko dokładnie wymierzyć całość dekoracji tak, aby zmieściły się jej wszystkie elementy. Na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/dekoracje-i- ozodby/zegary/ znajdziemy rozmaite propozycje oryginalnych zegarów ściennych w formie naklejek. Różnią się kształtami, kolorystyką i wielkością, dlatego też każdy może znaleźć egzemplarz, który najlepiej będzie pasował do ogólnej aranżacji danego wnętrza. Za pośrednictwem powyższej strony internetowej można też dopasować każdy wzór dokładnie do wymogów gabarytowych pomieszczenia, nawet tych najbardziej nietypowych.

Zobacz oryginalne zegary ścienne na stronie naszego sklepu