🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Polskie napisy na ścianę 

Obcowanie w życiu codziennym ze słowami poprzez czytanie książek to cenny obyczaj. Szczególnie ważne dla nas sentencje możemy przenieść na obraz lub plakat, a następnie powiesić na ścianie, dzięki czemu wartościowe treści będą nam towarzyszyć również w prozaicznych czynnościach.

Dekorowanie domów grafikami z wydrukowanymi na nich sentencjami, przysłowiami, wyznaniami lub zabawnymi powiedzonkami od lat święci triumfy jako jedna z najmodniejszych tendencji w aranżacji wnętrz. Nic tak dobrze bowiem nie podkreśli indywidualnego charakteru właściciela lub głównego użytkownika danego miejsca, jak słowna deklaracja wykaligrafowana ozdobną czcionką i umieszczona na ścianie.

Napisy mogą być w języku polskim lub angielskim. Wśród sentencji w naszym rodzimym języku znajdziemy zarówno hasła motywacyjne, jak na przykład: „ Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia”, czy też żartobliwe, na przykład: „ Nie zawsze mam rację za to nigdy się nie mylę”. Na niektórych grafikach znajdziemy swoiste zbiory reguł panujących w domu lub najważniejszych zasad, jakimi powinniśmy się kierować na co dzień. Większość plakatów i obrazów typograficznych jest utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Jest to bowiem najlepsza forma do wyeksponowania ich głównej treści. Na niektórych znajdziemy drobne elementy barwne, z kolei jeszcze inne są utrzymane celowo w turkusowych lub różowych tonacjach. Te ostatnie świetnie się sprawdzą we wnętrzach utrzymanych w stylu retro, albo w pokojach dzieci. Napisom mogą towarzyszyć także dyskretne rysunki, których prostota nie zakłóca naczelnej treści grafiki, a jedynie ma za zadanie wzmocnić siłę jej przekazu.

Wśród bogactwa dekoracji proponowanych na stronie internetowej polskie napisy na ścianę mamy do wyboru grafiki w rozmaitej kolorystyce i w różnych rozmiarach. Ich nośnikiem może być gruby papier plakatowy albo naciągnięte na krosno płótno winylowe. Możemy także zdecydować się na plakat lub obraz oprawione w stylową czarną ramę, która znakomicie podkreśli ich piękno bez zakłócania ich harmonijnej formy.