🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Sposób na odświeżenie starych mebli (naklejki na meble)

fototapeta na szafę

Meble to niezbędny element każdego wnętrza, bowiem właśnie dzięki nim możliwe jest normalne funkcjonowanie, wypoczynek, spożywanie posiłków czy realizowanie własnych zainteresowań. Szafa, stół czy komoda to sprzęty o konkretnym przeznaczeniu, usprawniające codzienne życie, ale też pomagające w utrzymaniu porządku, eksponowaniu czy zabezpieczaniu cennych rzeczy. Meble, jak wszystko wokół nas, ulegają starzeniu, a po latach użytkowania stają się nieciekawe, podniszczone i mało estetyczne. Kiedy przychodzi czas na remont rzadko wystarcza środków na zakup kompletu wypoczynkowego czy nowej szafy. Jeśli jest ona ulubiona, trudno też się z nią rozstać ze względów sentymentalnych.

Wymiana zniszczonych mebli drewnianych nie musi być konieczna, jeśli posiadamy odrobinę inwencji i czasu wolnego. Nowy design pozwolą stworzyć naklejki na meble, które nie tylko odświeżą mebel i przywrócą mu drugą młodość, ale też całkowicie odmienią design dopasowując go do nowego wnętrza. To bardzo wygodny i stwarzający szerokie możliwości sposób na odświeżenie starych mebli i przystosowanie ich do całkiem nowej aranżacji pokoju czy holu. Naklejki na meble można zamówić w dowolnych wymiarach, dzięki czemu są one idealnie dopasowane do wielkości szafy lub komody, a wybrany wzór stanowi całość i nie jest poobcinany na krawędziach.

Doskonały sposób na odświeżenie starych mebli naklejki na meble

Kolekcja naklejek na stronie http://artpasaz.pl/dekoracje/fototapety-3/okleiny-samoprzylepne-na-drzwi-lodowki/ to doskonały sposób na odświeżenie starych mebli, ale też pomysł na przekształcenie prostej, banalnej szafy w designerski mebel, który zmieni wnętrze w stylowe, nowoczesne lub nastrojowe, sprzyjające wypoczynkowi po całym dniu pracy. Jeśli procesowi odnowy poddawana jest duża, trzydrzwiowa szafa jej front można też wykorzystać do powiększenia wnętrza, wybierając naklejkę na meble z obrazem korytarza, wąskiej uliczki czy rozległego pejzażu. Taka dekoracja sprawi, że pomieszczenie będzie wydawać się bardziej przestronne i przyjemniejsze.

Odnawiane meble można dekorować na dwa sposoby, wybierając motyw jak najbardziej neutralny, dzięki któremu mebel wkomponuje się w ogólny wystrój wnętrza, albo poszaleć z wzornictwem i wyposażyć wnętrze w szafę z ekstremalnym wzorem tygrysa, kompozycją owoców cytrusowych czy reprodukcją jednego z obrazów Klimta. Odpowiedni motyw pozwala też dopasować styl mebla do przeznaczenia samego wnętrza, wprowadzając odrobinę romantyzmu w postaci kwitnących róż, podkreślić styl rustykalny bukietem maków na łące, zaakcentować związek z przyrodą naklejką z zieloną trawą, albo dodać nieco nostalgii widokiem jesiennej parkowej alei.

Doskonały sposób na odświeżenie starych mebli naklejki na meble - okleina samoprzylepna kropki okleina na szafę kawiarnia  okleina folk na betonie laminaty na szafę