Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Serwety samoprzylepne

obrus samoprzylepny motyw roślinny

Estetyczny i zadbany stół to często ważny element wystroju wnętrza. W domach, w których mieszkają małe dzieci lub tam, gdzie domownicy mają zwyczaj stawiania szklanek z herbatą na każdym blacie nie używając podkładek wybór efektownego stołu może okazać się błędem. Nie tylko szybko straci on na wyglądzie, ale też stanie się powodem ciągłych rodzinnych sprzeczek. Osoby ceniące funkcjonalność, wygodę i estetykę mogą pogodzić te cechy wybierając praktyczne i niezwykle dekoracyjne serwety samoprzylepne. Wykonane z wytrzymałej folii nie tylko zniosą codzienne dotykanie, ale też pięknie ozdobią wnętrze.

Serwety samoprzylepne w rzeczywistości nie przypominają klasycznych obrusów, bowiem nie zakrywają boków stolika, a jedynie jego blat. Szczególnie pięknie wyglądają, jeśli jest on zrobiony z hartowanego szkła, bowiem prześwitujący materiał zapewnia podświetlenie wzoru demonstrując cały jego urok. Serwetę nakleja się na powierzchnię szyby nie tylko ją dekorując, ale również zabezpieczając przez uszkodzeniami i przecieraniem szorstkimi przedmiotami. W przeciwieństwie do stołowego blatu wyeksploatowaną serwetę można odkleić i wymienić na inną nie ponosząc dużych kosztów. Jest to również cenna cecha przy zmianie aranżacji wnętrza.

Szczególną cechą łączącą wszystkie serwety samoprzylepne jest ich kolorystyka. Wykonane z folii przeźroczystej i mrożonej są ciekawą kompozycją w delikatnym odcieniu bieli, która jednak nie wyróżnia się we wnętrz, a pięknie z nim integruje. Dzięki tej uniwersalnej formie obrus pasuje do każdej stylizacji wnętrza bez względu na jej charakter czy kolory. Jedynym elementem różnicującym jest motyw serwety, który może być bardzo nowoczesny lub stylowy w postaci roślinnych motywów, serduszek czy motyli. Znajdzie się też coś bardziej innowacyjnego, współczesnego, jak motyw z napisem Love, uzupełniony dodatkowo o ciemny nadruk.

Obrusy samoprzylepne, jakie można znaleźć na stronie http://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/naklejki-na-szklane-stoly/ to przykład zróżnicowania wzorów dopasowanych do różnych blatów stolików. Można je naklejać na stołach prostokątnych i kwadratowych, a każdy z motywów daje się dopasować do pożądanego formatu i wielkości blatu. Motywy równoboczne stworzą prostokąt połączone w parę lustrzaną, albo uzupełnione o margines. Poza funkcją dekoracyjną samoprzylepne serwety zdecydowanie ułatwiają korzystanie ze stołu, który nie przyciąga kurzu i nie uwidacznia odcisków palców czy szklanek. Wystarczy przetrzeć powierzchnię, aby znów była piękna.