🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Ozdoby ścienne – wspomnienie lata

fototapeta piramidy sfinks

Wszyscy czekamy na wakacje – już prawie połowa kwietnia i zaczynamy rozglądać sie po ofertach biur podrózy szykując sie na podróż marzeń..

Pamiętacie zeszłoroczne wakacje? Powspominajcie razem z nami… przy okazji podrzucimy kilka pomysłów na dekoracje ścian w Waszych domach.

Ozdoby ścienne

Gorący piasek, bezchmurne niebo, czysta, chłodna woda… Kiedy patrzymy na fotografie z wakacji, mamy ochotę natychmiast pakować walizki i wracać na słoneczne plaże, na których spędziliśmy urlop. Przeżywać na nowo spotkania w egzotycznych miejscach.

obraz drukowany ze zdjęcia - ozdoby ścienne
dekoracja z własnego zdjecia – wspomnienie z Egiptu

Ale to samo letnie słońce może rozświetlić również wnętrze naszego pokoju, łazienki lub kuchni!

Przedstawiamy kilka wakacyjnych inspiracji dla tych, którzy najchętniej zamieszkaliby na tropikalnej wyspie, by cieszyć się latem przez cały rok.

Oto nasza TOP lista wakacyjnych fototapet:

Plaża z palmami.
Czy można wyobrazić sobie wspanialsze miejsce na wakacje od tropikalnej plaży? Słońce, chłodne napoje i hamak pod palmami… Wolny czas, który płynie powoli i beztrosko… Ale tropiki to również feeria barw: egzotyczne kwiaty i ptaki, które sprawiają, że przyroda w najcieplejszych regionach świata przyprawia Europejczyków o zawrót głowy! Fototapety z palmami wiernie odwzorowuje te kolory, dzięki czemu egzotyczne klimaty masz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

TUTAJ ZNAJDZIESZ DEKORACJE NA ŚCIANĘ Z MOTYWAMI PALM

zakupy w arpasażu

Wschód lub zachód słońca nad morzem:
Plaża, ale w nieco innym wydaniu. Słońce, które chowa się powoli za linię wody przypomni Ci wczasy nad Bałtykiem. Gama kolorystyczna takich ozdob jest ogromna: począwszy od subtelnych, złoto-błękitnych blasków na łagodnym niebie, a skończywszy na oszałamiających, czerwonych lub różowych chmurach, otoczonych mocnym światłem słonecznych promieni.

TUTAJ ZAJDZIESZ DEKORACJE Z ZACHODAMI SŁOŃCA

zakupy w arpasażu

Egipskie piramidy:

Karawana na Saharze, w pobliżu piramid to widok, który koniecznie chcemy zobaczyć, wybierając się w podróż do Egiptu. Tym pejzażem od wieków zachwycają się nie tylko podróżnicy i turyści, ale także malarze i fotograficy, którzy uwieczniają malownicze widoki na obrazach i fotografiach. Dzięki temu możesz przebierać w przepięknych obrazach, które w postaci wielkoformatowego wydruku będą zdobić ścianę Twojego salonu lub sypialni.

TUTAJ ZNAJDZIESZ DEKORACJE Z MOTYWAMI EGIPSKIMI

zakupy w arpasażu

A może chcesz, aby fototapeta przypominała Ci najpiękniejsze chwile z Twoich wakacji? To też jest możliwe – unikalne fototapety z własnych zdjęć stają się coraz popularniejsze. Przeczytasz o nich tutaj w artykule: Fototapeta lub obraz z Twojego zdjęcia