20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki na okna z logiem firmy to piękna dekoracja, która zadba o ozdobę oraz promocję z zewnątrz lokalu. Doskonała dekoracja witryn dodatkowo będzie pozbawiała przejrzystości okien Twojej firmy z zewnątrz. Zadbaj o doskonałą dekorację Twoich witryn w firmie z wyjątkową naklejką na okna z logiem. Folia na szybę będzie pięknie zdobić Twoje wnętrze oraz szyby lokalu. W rezultacie naklejki na witrynę zachęcą przechodzące osoby do zapoznania się z usługami oferowanymi  w firmie.

Naklejka na okna z logiem firmy będzie doskonale promować Twoją firmę oraz oferowane w niej usługi

Naklejka na okno z logo do firmy Wybierz wzór naklejki na oka, która doskonale je udekoruje. Niewątpliwie naklejki na witrynę będą doskonałą promocją, ponieważ przechodzący obok ludzie będą mogli zapoznać się z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Zapoznaj się również z logotypami na ścianę do firmy, które nadadzą Twojemu wnętrzu luksusowy wygląd. Logotypy 3d lustrzane znajdziesz tutaj.

Na naklejkach na okna z logiem firmy możemy zauważyć również dane informacyjne. Niewątpliwie są to godziny otwarcia Twojego lokalu, adres oraz numer telefonu. Dzięki widniejącym elementom informacyjnym Twoi klienci będą mogli zapoznać się z godzinami, w których mogą odwiedzać Twoją firmę. Dodatkowo numer telefonu umożliwia klientom kontakt z Twoją firmę odnośnie pewnych rezerwacji bądź umówienia się na wizytę w Twoim salonie.

Naklejki na okna z logiem firmy przedstawiają piękne motywy, które mogą doskonale nawiązywać do oferowanych w Twojej firmie usług. Niewątpliwie na naklejce możemy zauważyć doskonałe motywy do restauracji bądź kawiarni, które przedstawiają: filiżankę, sztućce oraz babeczkę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również motywy przedstawiające ozdoby geometryczne, wąsy oraz motywy botaniczne. Z pewnością wybierzesz odpowiedni motyw. Doskonale dekorujący okno w Twoim lokalu.

Naklejki na szybę z logotypem Twojej firmy to idealna dekoracja zewnętrzna witryn Twojego lokalu

Ukazane na naszej stronie internetowej naklejki na witrynę wykonane są z folii, która posiada efekt piaskowanego szkła. Folia na szybę z logotypem firmy posiada kolor jasnoszary, który dodatkowo pozbawia szybę przejrzystości. Naklejka na szybę z logotypem Twojej firmy dodatkowo jest zabezpieczona dwustronnym, winylowym laminatem. Dlatego naklejka jest odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne.