20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obraz na ścianę do pokoju dziecka

dekoracje z elfem

Dekoracje do pokoju dziecięcego to szczególna kategoria wzorów, wyróżniających się prostymi formami przedstawionych postaci czy przedmiotów i bardzo piękną kolorystyką. Nie ma zapewne osoby, która nie byłaby w stanie rozpoznać od pierwszego spojrzenia dekoracji dedykowanej najmłodszym. To prostota i zrozumiałość, dzięki której maluch są w stanie jednoznacznie interpretować scenki i sytuacje, doznając wielu pozytywnych przeżyć emocjonalnych. W dziecięcym pokoju ścianę powinny zdobić niesamowite, pełne kolorów i radości obrazy, które nie tylko dostarczą inspiracji do kreatywnego działania, ale też przyczynią się do lepszego, pozytywnego rozwoju budząc w maluchu dobre, przyjazne uczucia i spokojne reakcje.

Obraz na ścianę do pokoju dziecka to dekoracja, którą można rozumieć w nieco odmienny sposób, niż kompozycje znane z salonów i sypialni, wieszane często nad łóżkiem lub kanapą. Obraz w dziecięcym pokoju jest „malowany” bezpośrednio na ściennym podłożu za pomocą szablonów lub naklejek, które układane w scenki rodzajowe sprawiają, że ożywa całe wnętrze. Dla malucha liczy się bajkowość, wszechobecne żywe barwy i przyjacielskie obrazki, dlatego znacznie lepszy efekt w kształtowaniu emocji odniesie łóżko w kształcie samochodu i samochodzikowa pościel niż mały obrazek w ramce. Wykorzystanie już gotowych naklejek to okazja do stworzenia czegoś niezwykłego, niepowtarzalnego i z pewnością w guście małego lokatora.

Obraz na ścianę do pokoju dziecka

Tworzony z pomocą naklejek i szablonów ze strony http://artpasaz.pl/dekoracje/dekoracje-i-ozodby/naklejki-dla-dzieci/ obraz na ścianę do pokoju dziecka to przeniesienie do tego nierealnego świata pełnego kolorów, owadzich dźwięków, pięknych księżniczek i elfów, albo bardziej realnego małego piłkarza. To kompozycja, której brakuje ramy, a jej obecność wyznaczają linie podłogi, sufitu lub mebli ograniczających dekorowaną przestrzeń. W tworzeniu takiego motywu ważne jest dobieranie odpowiednich wzorów, dostosowanych do wieku dziecka i odpowiednio dobranych kolorystyka czy tematem do jego charakteru. Dzieci nadpobudliwe nie powinny przebywać wśród dynamicznych barw podobnie, jak nie jest wskazany motyw zwierzęcia, którego maluch się boi.

Obraz na ścianę do pokoju dziecka to dekoracja, która stwarza ogromne możliwości jej twórcom, bowiem do dyspozycji są setki motywów szablonów i naklejek, które można wykorzystywać do tworzenia dowolnych układów, zarówno tych przypadkowych, jak i celowych scenek rodzajowych. W ich komponowaniu może pomagać samo dziecko, które wyznacza miejsca dla motylków, pszczółek i innych zabawnych stworzeń, dzięki czemu maluch czuje się ważny, a jego otoczenie to efekt kreatywności dającej satysfakcję i pobudzającej intelektualnie. Oczywiście istnieje też opcja gotowego obrazu, który nie wymaga tak wiele pracy i nie dominuje we wnętrz, ale z pewnością nie oddaje też tak wyraziście istoty dziecięcego świata.

dekoracje do przedszkola - Obraz na ścianę do pokoju dziecka naklejka z Japonką dekoracje z tęczą naklejka z słoniem

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: