🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety na wymiar do salonu

tapeta z grecją

Salon to pomieszczenie, na które zwracamy szczególną uwagę podczas aranżacji wnętrza. Sypialnia, łazienka, pokój dziecka a nawet kuchnia to miejsca tworzone z myślą o naszych własnych upodobaniach i komforcie codziennego życia natomiast aranżację salonu dopasowujemy nie tylko do siebie, ale i do celów reprezentacyjnych. Nie chodzi tu o całkowite pozbawienie się wygody na rzecz wykwintności i tego, co jest akurat w modzie, ale z pewnością myślimy o wyborze odpowiednich kolorów i mebli, którymi możemy zaimponować znajomym. Z tego samego powodu na ścianach salonu często goszczą szczególne fototapety, dzięki którym powstaje ten specyficzny, przyciągający uwagę klimat.

Fototapety do salonu to dekoracje, które mają bardzo silny wpływ na klimat wnętrza, ale osiągnięcie właściwego efektu wymaga nie tylko wybrania odpowiedniego wzoru, lecz również dopasowania go do przeznaczonego mu miejsca. Widok brzozowego lasu, korytarza w szpalerze kolumn czy biegnącej w nieznane autostrady zachwyci każdego gościa, jeśli motyw zostanie wkomponowany pomiędzy narożniki ściany, w ścienną wnękę czy przestrzeń między futrynami. Takie możliwości stwarzają fototapety na wymiar do salonu, które będą doskonale dopasowane do powierzchni tworząc starannie przemyślaną, integralną całość z aranżacją wnętrza.

Fototapety na wymiar do salonu to nie wybrane propozycje, lecz wszystkie wzory, jakie zaprezentowano na stronie http://artpasaz.pl/dekoracje/fototapety-3/fototapety-na-sciane/. Ich dopasowanie nie polega jednak na wycięciu odpowiedniego fragmentu o wymiarach, które będą pasować do wnętrza. Motyw na dekoracji tworzy jednolitą, zwartą kompozycję i jego podzielenie oznaczałoby zniszczenie efektu, jaki ma za zadanie osiągnąć w dekoracji wnętrza. Oczywiście możliwe jest wykorzystanie jedynie części motywu, jak chociażby białe brzozowe pnie wycięte z motywu całego lasu, ale są to motywy wyjątkowe i nie do każdego miejsca. Dopasowywanie fototapety polega na jej zmniejszaniu lub zwiększaniu i drukowaniu zdjęcia w innym niż pierwotny formacie.

Fototapety na wymiar do salonu

Zaprezentowane w kolekcji motywy są też doskonałym przykładem rozmaitości motywów, jakie mogą pojawiać się na ścianie salonu. Każdy z nich może wypełniać dużą ścianę za kanapą, alby być niewielką wstawką w niszy, wnęce lub po prostu, jako tło nad niskim meblem. W doborze duże znaczenie ma zarówno kolorystyka, która ożywia wystrój lub dodaje mu nieco pasywności, jak i wzornictwo, decydujące o tym, gdzie przeniesiemy się w naszej wyobraźni przebywając w salonie. Fototapety na wymiar do salonu to zarówno motywy roślinne, w pełni naturalne kompozycje przyrodnicze, jak i architektura, korytarze powiększające wnętrze, uliczki, pejzaże, futurystyka i wiele innych wzorów, dzięki którym można tworzyć stylizacje rustykalne, retro, nowoczesne, skandynawskie, glamour i wiele innych.

fototapety na wymiar do salonu - TAPETY Z PANORAMĄ MIASTA fototapety z roślinami fototapety z kwiatami fototapety stare miasto

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: