🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Kolorowe naklejki na meble

naklejka na szafę wnękową Nowy Jork

Naklejki na meble

Szafa – mebel o tyle obowiązkowy w każdym domu, co problematyczny zwłaszcza, jeśli lokal zamieszkuje dość liczna rodzina potrzebująca sporo miejsca. Czasy pięknych dębowych mebli mamy już dawno za sobą, a to, co oferują producenci nie zawsze zachwyca wyglądem i jakością. Starannie urządzane wnętrze, z pietyzmem dobierane kanapy, łóżka, fotele i detale dekoracyjne zobowiązują do zadbania także o ten element wyposażenia. Z pomocą przychodzą uniwersalne i praktyczne naklejki – wynalazek niezwykle praktyczny i z pewnością bardzo efektowny.

Sypialnia

Podejście do dekorowania mebli naklejkami może być bardzo indywidualne podobnie, jak indywidualne bywają same meble. Zakładając, że jest to typowa szafa wnękowa z przesuwnymi drzwiami samo jej umieszczenie w pokoju pomiędzy dwiema ścianami, wkomponowanie w wystrój już stwarza wiele możliwości. Drzwi takiej szafy najczęściej gładkie jak ściana, pozbawione zaczepów i klamek, wyokrągleń i zawiasów to idealna płaszczyzna do dekorowania. Idealnie sprawdzą się w takich sytuacjach naklejki powiększające wnętrze, a więc wszelkiego typu tunele, długie uliczki, przestronne plaże i mosty.

Pragnąc stworzyć nostalgiczny klimat można też wykorzystać motyw jesiennych drzew, alejki parkowej czy rozległego jeziora. Obrazy tego rodzaju świetnie sprawdzą się również na szafach bardziej tradycyjnych, które wprawdzie oferują mniejszą powierzchnię, ale w kompleksowym wystroju pomieszczenia mogą stać się prawdziwym dekoracyjnym rodzynkiem. Naklejki na meble dostępne na http://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-na-meble-i-szafy/ to zarówno wspomniane motywy powiększające wnętrza, jak i klimatyczne leśne alejki, kolorowe, dynamiczne fraktale oraz orzeźwiające cytrusy, modne mosty i słoneczne rajskie plaże – do wyboru i do odpowiedniej aranżacji.

naklejka na szafę las w sepii - Naklejki na meble

Kuchnia

Szafa sypialniana czy też ta w korytarzu to nie jedyny mebel w domu, który można ozdobić naklejkami. Kolorowe samoprzylepne dekoracje sprawdzą się także na komodach, szafkach, pokojowych kominkach i innych meblach z gładkimi powierzchniami. Idealnym miejscem do naklejkowej aranżacji jest kuchnia, w której szafki bywają smutnym, monotonnym standardem. O ile osoby dobrze sytuowane mogą sobie pozwolić na meble wykonane według indywidualnego projektu o tyle większość przeciętnych osób korzysta z seryjnej produkcji dostępnej w sklepach. Kuchenne szafki dzięki naklejkom nie muszą być jednak smutne i przeciętne.

Aranżacja kuchni bywa zazwyczaj tworzona w intensywnych żywych kolorach, albo w bieli. Czasy beżu i szarości, jakie pamiętamy z poprzedniej epoki dawno poszły w zapomnienie, a dziś, jakby dla kontrastu, w formie sprzeciwu przeciwko sztampowości kuchnie nabierają barw. Czerwony, zielony, intensywny fiolet, niebieski to barwy z dziecięcego pudełka kredek tak ostatnio często spotykane we wnętrzach. Naklejki na szafki kuchenne są doskonałym dodatkiem do takich aranżacji. Zielona kuchnia z czerwonymi makami, czerwona kuchnia z biała orchideą lub tulipanami, fioletowa kuchnia z dmuchawcami to przykłady aranżacji, jakie można stworzyć dzięki naklejkom ze strony http://www.obrazoteka.pl/shop,list,003008.

fotolaminat drzewka

Łazienka

Kompozycje mogą być też dalekie od kontrastów, harmoniczne, stanowiące wzajemne połączenie czy podkreślenie koloru. Poza tym jasne pastelowe lub białe wnętrza domagają się wręcz małego kolorowego akcentu, jakim mogą być właśnie meblowe naklejki. Podobnie podejście stosuje się w aranżacjach łazienek, gdzie niewielkie szafki na przybory toaletowe czy lekarstwa są doskonałym płótnem do tworzenia dekoracyjnych akcentów z wykorzystaniem naklejek. Praktycznie nie ma takiej szafki, której nie można przekształcić zmienić, odnowić czy dopasować do nowego stylu wnętrza dzięki kolorowym naklejanym obrazom.

W łazience wdzięcznym tematem dekoracji mogą też być drzwi wejściowe. Naklejki na meble świetnie sprawdzają się w tym charakterze nie tylko ozdabiając często nieciekawy element wyposażenia, ale również dodając wnętrzu charakteru i powiększając go. Małe pomieszczenia łazienek w zbiorowym budownictwie wiele zyskują dzięki takim rozwiązaniom, jakie zostały zaprezentowane na http://newmedia-art.pl/fotonaklejki-i-fotolaminaty/foto-naklejki-na-drzwi-i-meble.html. Motywy kwiatowe to sposób na subtelność, wypoczynkowy, relaksujący klimat, wąska ulica, leśna ścieżka wydłużą przestrzeń, a motywacyjny napis każdego dnia będzie przypominał o powziętym postanowieniu.

naklejka na drzwi Wenecja

Naklejki na meble to ciekawy i praktyczny sposób na odmienienie nie tylko własnych sprzętów, ale również całego pomieszczenia. Drukowane na winylu, często laminowane w celu podniesienia trwałości zapewnią na długo efektowny wygląd szafie, komodzie czy kuchennym szafkom. Staną się też ciekawą dekoracją każdego pomieszczenia, a bogactwo motywów i kolorów sprawi, że każde wnętrze stanie się niepowtarzalne. Dodatkowym atutem jest też możliwość dopasowania wydruku do wymiarów drzwi czy szuflad, dzięki czemu mebel jest zwartą kompozycją.