🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety i obrazy z dmuchawcami

fototapeta z dmuchawcami

Motywy roślinne na obrazach i fototapetach są bardzo popularne, a pomimo wprowadzenia również wielu innych kategorii tematycznych te z kwiatami, drzewami i innymi elementami przyrodniczymi cieszą się szczególnym powodzeniem. Na taki stan zapewne wpływa uniwersalność roślinnych motywów, które sprawdzają się zarówno aranżacjach współczesnych jak i różnych stylach, ale również pewien poziom bezpieczeństwa takiej dekoracji. Kwiaty, liście czy drzewa nie są zbyt ekstrawaganckie, zadowalając większość gustów, zarazem są też eleganckie i piękne. W tej kategorii pewną odmianą mogą być dmuchawce.

Obrazy dmuchawców z pewnością są niezwykłe z jednej strony, dlatego, że pierzaste kule bywają bardzo trudne do sfotografowania, a także tworzą jedynie w swoim rodzaju fantazyjne wzory. W dekoracyjnych fototapetach, jakie można znaleźć na stronie http://www.dekorolka.pl/fototapety-dmuchawce pojawiają się nietypowe ujęcia gigantycznych, lekkich jak piórko kul w takich rozmiarach, że niemal przytłaczają obserwatora, a jednak wspomnienie ich realnej lekkości sprawia całkiem odmienne wrażenie. Wielki puszysty kształt na czarnym tle tworzy ciekawe kontrastowe połączenie pasujące do każdej kolorystyki wnętrza.

Dmuchawce to również niezwykły materiał dla mistrzów makrofotografii. Maksymalne zbliżenia pojedynczych nasion, zawieszonych na nich korali krystalicznej wody, oświetlone porannym słońcem to niepowtarzalne, piękne obrazy przypominające misterne koronki wprawnych rzemieślniczek. Uzupełnione o fantastyczną, żywą, letnią, pogodną kolorystykę z przewagą błękitów wprowadzą przyjemny, ciepły nastrój. Dla ceniących kolory bardziej intensywne do dyspozycji są także fotografie barwione komputerowo o bajkowym tęczowym tle.

Osoby, które nie zdecydują się na pokrycie ściany dużą fototapetą mają też do dyspozycji obrazy z dmuchawcami. Przykłady zaprezentowane na http://newmedia-art.pl/fototapety-obrazy-dmuchawce.html pokazują możliwości aranżacji w kontekście kolorystyki ścian i motywów na fotografiach. Dmuchawce na dyptykach i tryptykach oraz na obrazach pojedynczych wykonywane są zarówno w naturalnych kolorach, jak i w sepii czy czerni i bieli. Dzięki takiemu zróżnicowaniu nawet w tych aranżacjach, w których nie pasuje realistyczny obraz dmuchawce mogą stać się elementem wystroju.