Naklejka wieszak

naklejka wieszak

Współczesne możliwości aranżacji wnętrz są niemalże nieograniczone, a ilość dostępnych materiałów równie pokaźna, dlatego stworzenie jedynego w swoim rodzaju wnętrza nie jest wcale takie trudne. Z drugiej strony nadmiar materiałów, pomysłów i możliwości dla wielu osób stanowi przeszkodę, bowiem nie bardzo wiedzą, co wybrać i co z czym zestawić, aby uzyskać ciekawy efekt. Granica pomiędzy niepowtarzalnym stylem i kiczem jest bardzo delikatna, więc dekoracje należy dobierać z umiarem.

O charakterze wnętrza w dużym stopniu świadczą detale, dlatego zamiast poszukiwać kosztownych farb, problematycznych w układaniu oklein czy boazerii lepiej postawić na naklejki. Można je umieścić z pokoju, łazience i kuchni, ale szczególną postać takiej dekoracji stanowią te przeznaczone do przedpokoju, imitujące wieszaki na okrycia czy parasole. Pomysł jest z pewnością niepowtarzalny i niezwykle ciekawy, ponieważ naklejka do złudzenia przypomina klasyczny wieszak i nawet umożliwia pozostawienie na nim płaszcza, chociaż w rzeczywistości wieszakiem nie jest.

wieszak naklejka koty

Współcześnie już sporadycznie spotyka się we wnętrzach konstrukcje w formie drewnianego czy metalowego stojaka z charakterystycznymi ramionami, a niekiedy też specjalnym miejscem na parasole. Naklejka stanowi odbicie takiej konstrukcji na ścianie do złudzenia przypominając ten prawdziwy element wyposażenia. Jej funkcjonalność pojawia się w momencie umieszczenia w ścianie specjalnych haczyków wieszaków, które wtopione w cień naklejki pozostają niewidoczne. W rzeczywistości jednak mogą z powodzeniem służyć do zawieszania płaszcza lub kurtki.

Naklejki wieszaki to wiele ciekawych pomysłów o różnorodnych kształtach, najczęściej przypominających klasyczną znaną wszystkim doskonale konstrukcję z drewna, jednak w celu urozmaicenia, dodania pierwiastka humorystycznego mogą one być wzbogacone w różne dodatkowe elementy. Spacerujący kot, kapelusze, jak z czasów naszych dziadków czy wstawiony do stojaka parasol to nie tylko ozdoba, ale również sugestia przeznaczenia przedmiotu. Na http://newmedia-art.pl/wieszaki-i-zegary.html można poszukać ciekawych pomysłów wieszaków, a ten, który najbardziej przypadnie do gustu wykorzystać w dekoracji własnego przedpokoju.

samoprzylepny wieszak latarnia