🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

My też mamy coś dla Mamy

fototapeta olejki i zioła

Współczesny świat niestety nie należy do nostalgicznych, spokojnych i relaksujących, a zapewnienie odpowiedniego poziomu życia rodzinie, zadbanie o estetykę mieszkania, zakupy i wychowanie dzieci poza normalnymi obowiązkami związanymi z pracą pochłaniają większość czasu i energii. Bycie Mamą we współczesnym świecie to nie tylko typowa, przypisana społecznie i świadomie wybrana funkcja, ale prawdziwe bohaterstwo, które wymaga wiedzy, zaangażowania i wszechstronności, a przede wszystkim ogromnych pokładów cierpliwości i miłości do bliskich.

Współczesne Mamy po wielu godzinach w firmie, sklepach, domowej kuchni i godzinach poświęconych na odrabianie lekcji czy zabawę z dziećmi potrzebują relaksu, wypoczynku, chwili spokoju i odstresowania się w przyjemnej atmosferze. Na swoje pięć minut w ciągu doby zazwyczaj mają czas wieczorem, kiedy zanurzają się w kąpieli z pachnącym olejkiem i izolując od świata mogą w spokoju poczytać książkę czy posłuchać muzyki. My proponujemy im dodatkowe dekoracje, dzięki którym łazienkowe sanktuarium zmieni się w prawdziwy salon SPA, a do aromatu olejku, przyjemnego dotyku wody i dźwięków muzyki dołączy jeszcze przyjazny wystrój.

Fototapety SPA to klimatyczne obrazy nawiązujące symboliką do harmonii duszy i ciała, do spokoju i wyciszenia, do oderwania od problemów realnego świata i nastawienia się na pełną regenerację zmęczonej psychiki. Na fototapetach mamy mogą znaleźć spokojnie płynącą wodę, unoszące się na tafli nenufary, idealnie gładki piasek, zielone liście opadające wprost do wodnego lustra, bambusy – zielone, prosto z azjatyckiego lasu i te wysuszone, lekko brunatne, buteleczki i słoiczki z aromatycznymi olejkami do masażu, solami do kąpieli i wiele innych motywów nastrajających do odpoczynku i wyrównania własnych emocji.

Relaksująca łazienka, w której każda Mama spędza kilkanaście minut sam na sam z zapachami, dźwiękami i pieszczotliwym dotykiem wody to nie jedyne miejsce, w którym może wykorzystać fototapety SPA. Obrazy w kojących odcieniach zieleni i z naturalnie kojarzącymi się kompozycjami przedmiotów czy elementów natury to także świetny pomysł na wystrój sypialni czy osobistego pokoju Mamy, który stanowi jej niepodważalne królestwo. Odpoczynek to naturalne prawo, potrzeba i konieczność, a poświęcając na niego chociażby krótki fragment dnia warto stworzyć jak najlepsze i najbardziej komfortowe warunki. Pomogą w tym tworzeniu nasze fototapety SPA.