Otul miłością 💕 swoje 4 ściany. ✨ -45% ✨ na gotowe plakaty | obrazy | fototapety ❤️❤️ KOD: LOVE
Otul ściany kod: LOVE
-45%

Fototapety na lodówki

Gdy zbliża się remont kuchni domowy budżet jest zwykle bardzo napięty.  A tu więcej wyda się na podłogę albo jak to często bywa – znajdzie się wymarzone meble na wymiar, które są dużo droższe od standardowych modeli. Nie wspomnę o wszystkich dodatkach i gadżetach: fartuszkach, zasłonkach, talerzykach; filiżankach i patelniach… Niekiedy po prostu nas nie stać na wymianę wszystkich sprzętów kuchennych. Nie zawsze jest to konieczne, jeżeli sprzęt jest w pełni działający to nie ma potrzeby go wymieniać.

Tylko mamy piękną nową kuchnię i starą lodówkę – i co tu zrobić? Mamy na to sposób – fototapeta na lodówkę będzie tu idealną dekoracją.

W naszym sklepie znajdziecie wiele kuchennych motywów na lodówkę. Samoprzylepna fototapeta z ziarnami kawy, kuchenny motyw z soczystymi cytrusami do ozdoby każdego sprzętu AGD.

[box type=”bio”] Dekoracja lodówki – fototapeta samoprzylepna z kuchennym motywem, aby utrwalić naklejkę możemy ją zalaminować – czyli na gorąco nałożyć ochronną folię, która zabezpieczy wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.[/box]

Taka naklejka będzie się pięknie i długo prezentować na starej lodówce. Niski koszt w porównaniu do kupna nowego sprzętu, a piękne upiększenie na stałe.

TUTAJ KUPISZ NAKLEJKI I FOTOTAPETY NA LODÓWKI

zakupy w arpasażu

 

x