Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety i naklejki kuchenne

naklejka na lodówkę wino

Nowoczesne aranżacje wnętrz są niezwykle różnorodne, ale mają jedną, wspólną cechę: oryginalność.
Liczy się nowatorski pomysł i choćby odrobina fantazji. Przeglądając katalogi z ofertą producentów mebli lub serwisy dla dekoratorów wnętrz zwracasz uwagę właśnie na nietypowe wystroje, które oczarują każdą osobę, jaka przekroczy próg pomieszczenia.

Jeśli zastanawiasz się, co zmienić w swoim mieszkaniu, zacznij od… kuchni! Daj się ponieść wyobraźni. Zasmakuj w cytrusowym szaleństwie, otocz się niepowtarzalnym aromatem palonej kawy lub zainspiruj krystaliczną czystością źródlanej wody. Dekoracje w pomieszczeniu są odzwierciedleniem Twojego charakteru, temperamentu i stylu.

Tak, jak malarz sygnuje ukończony obraz, tak Ty – kończąc urządzanie kuchni – złóż na niej swój „podpis”, ozdabiając ją według własnego pomysłu.

Dlaczego? Ponieważ spędzasz w niej mnóstwo czasu, przygotowując posiłki. Ponieważ wytwarza się w niej niezwykła atmosfera, która sprzyja serdecznym, przyjacielskim rozmowom. Ponieważ w coraz większej liczbie mieszkań aneks kuchenny otwarcie łączy się z pokojem. Wreszcie – ponieważ masz teraz niepowtarzalną okazję, by skorzystać z mnóstwa gadżetów i dekoracji, które pozwolą Ci zupełnie zmienić jej wygląd.

 Na początek przyjrzyj się uważnie szafkom, ścianom i półkom. Może czas na zmianę koloru ścian? Może warto ożywić gładką ścianę oryginalnym malowidłem lub fototapetą?

Wystarczy przyłożyć do ściany gotowy szablon z wybranym wzorem, zamalować go – i gotowe! Wybierając wzór pamiętaj, że powinien on wyraźnie odcinać się od tła – tylko wówczas dobrze spełni swoje zadanie i będzie przyciągał spojrzenia. Druga możliwość to fototapeta. Przejrzyj dostępne motywy lub fotografie i wybierz takie, na które będziesz chętnie spoglądać popijając w kuchni poranną kawę. Polecamy np. wzory roślinne, ozdobne ornamenty, stylizowane zwierzęta lub owoce.

Osobom, które chciałyby uzyskać oryginalny efekt za pomocą bardziej tradycyjnych metod, proponujemy naklejki na lodówkę.

Być może w tej chwili tradycyjnie przypinasz do niej karteczki z zapiskami, dziecięce rysunki i zdjęcia, które w dużej ilości mogą stwarzać jednak wrażenie chaosu. Drzwi lodówki oklejone ozdobną folią mają tę zaletę, że są widoczne nawet z daleka. Dodatkowo, zaprojektowane zostały z wykorzystaniem zdjęć, które dobrze komponują się właśnie w aranżacjach kuchennych, jak kolorowe makarony, apetyczna kawa, świeże liście, soczyste cytrusy lub wodne bąbelki.

Aby dopełnić listę „kuchennych inspiracji”, musimy wspomnieć także o fotolaminatach. Nie ukrywamy, że jest to pomysł dla osób odważnych, które są gotowe sięgnąć po najnowocześniejsze osiągnięcia architektów wnętrz.

Twoja kuchnia zmieni się nie do poznania, gdy pokryjesz wysokiej jakości fotografią fronty szafek lub przestrzeń nad blatem mebli. Dzięki nim, nawet jeśli za oknem panuje nieprzyjemna, deszczowa aura, w Twoim domu przez cały czas świeci letnie, egzotyczne słońce, rozkwitają kwiaty, a oszałamiające zdjęcia niezwykłych budowli zachęcają do marzeń o dalekich podróżach.

Zachęcamy Cię do eksperymentowania z dekoracjami wnętrz! Naklejki między szafki w kuchni to również wspaniały pomysł. Z fototapetami do kuchni. To fascynująca przygoda i naprawdę wartościowa inwestycja. Nagrodą za Twoje starania będzie przecież pięknie urządzone mieszkanie, w którym poczujesz się doskonale.

 TUTAJ KUPISZ NAKLEJKI MIĘDZY SZAFKI W KUCHNI

zakupy w arpasażu

TUTAJ ZNAJDZIESZ INSPIRUJĄCE FOTOTAPETY DO KUCHNI

zakupy w arpasażu

Szukasz dekoracji do kuchni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: