Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Tatuaże ścienne z kwiatami

naklejki na ściany z kwiatami

Miłośnicy rękodzieła: sztuki Decoupage, origami i renowacji mebli… Mamy coś dla Was – dekoracyjne ornamenty. To nic innego jak naklejki z kwiatowym motywem gotowe do przylepiania na ściany i nie tylko. Może to być dla Was nowy element do ozdabiania przedmiotów.

Takie naklejki można przyklejać praktycznie na każdą gładką powierzchnię – począwszy od ścian, szaf, frontów mebli, szyb… Zastosowanie tej dekoracji jest ogromne.

Tatuaż ścienny z kwiatami może się okazać piękną dekoracja nad kanapę w salonie jak i naklejka ze słonecznikiem będzie upiększającym dodatkiem do sypialni. W ofercie mamy duży wybór naklejek z kwiatami – znajdziecie tatuaże ścienne z różą, orchideą i stokrotkami.

[box type=”info”] Aplikacja naklejek na ściany jest dziecinnie prosta – ozdobny ornament jest zabezpieczony papierowym podkładem i folią transportową, aby przykleić naklejkę na ścianę należy odkleić dekoracje od papieru razem z folią transportową a następnie przykleić do ściany, po czym ściągnąć folię zabezpieczającą wzór – i gotowe![/box]

Każdy sobie poradzi z aplikacją tatuaży ściennych. Jeżeli ktoś jest bardziej kreatywny, może również z elementów naklejek tworzyć własne kolaże. Zapraszamy do zgłębienia togo dekoracyjnego tematu 😉

 

TUTAJ KUPISZ TATUAŻE ŚCIENNE

zakupy w arpasażu