20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety do przedpokoju. Jaki wzór zastosować by optycznie powiększyć pomieszczenie?

Fototapety do przedpokoju

Problem małych wnętrz nie istnieje niestety od wczoraj. Już nasi rodzice i dziadkowie toczyli walkę w urządzaniu ciasnych pomieszczeń by były one jednocześnie przytulne i przestronne. Obecnie walka o każdy centymetr mieszkania jest w cenie. Na szczęście dziś dysponujemy fototapetami powiększającymi optycznie wnętrze, dzięki czemu nie musimy rezygnować z wystroju o jakim zawsze marzyliśmy i z przestronności na której tak nam zależy. Jeśli ktoś z was jest przed remontem lub dekorowaniem swojego gniazdka, to zachęcamy to skorzystania z naszych porad dotyczących urządzania przedpokoju. Ten artykuł jest po co, by pokazać Wam jaka siła drzemie w projektach naszych fototapet. W jaki sposób powiększyć przedpokój bez kucia ścian lub… zamiany mieszkania? Przeczytaj poniższy artykuł opisujący fototapety do przedpokoju.

Fototapety do przedpokoju jako ozdoba

Przedpokój jest reprezentatywnym miejscem całego mieszkania. Gość wchodzący do pomieszczenia ocenia nas od pierwszej chwili. Jeśli zauważy efektywnie wyglądający przedpokój pomyśli sobie dobrze o gospodarzach jak i o wnętrzu. Tradycyjne rozwiązania i triki dekoratorskie polegały kiedyś na wieszaniu w pomieszczeniach luster. Jednak aby tafla szkła spełniała swoją funkcję, musimy odejść od niej na pewną odległość. Co zatem zrobić, jeśli nie dysponujemy taką przestrzenią? W wyniku tego, naprawdę niewielka przestrzeń wymaga innego złudzenia optycznego – fototapety powiększającej wnętrze! Wąskie, pionowe okleiny to idealny sposób na dodatkową przestrzeń. Motywy kwiatowe natomiast dadzą odetchnąć wąskiemu przejściu przedpokoju. Sprawią przy okazji złudzenie, ze znajdujemy się na łące. Zobacz przepiękne fototapety polecane do przedpokoju.

Powiększanie przedpokoju za pomocą fototapety

 Nagle nawet niewielkie pomieszczenia stają się optycznie większe, nowocześniejsze i niezwykle oryginalne. Aby nic nie zakłóciło tego efektu, wyeksponuj fototapetę tak, jak zrobiłby to profesjonalny architekt wnętrz.
Po pierwsze, pożądane są wszelkie ujęcia z widoczną perspektywą: krużganki, uliczki, alejki… Dobrze prezentują się kolumnady i długie ciągi budynków, które doskonale udają przestrzeń. Po drugie, ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku mogą być także schody, które rozbudowują przestrzeń nie tylko w poziomie, ale także w dół. Co ważne – schody powinny kierować się właśnie w dół, ponieważ wtedy nad nimi otwiera się dodatkowa przestrzeń. Zapoznaj się z pozostałymi trikami na powiększenie wnętrza: https://www.apetytnadom.pl/2019/04/optyczne-powiekszenie-pomieszczenia.html.

Inne rozwiązania i wzory na fototapetach do przedpokoju

 Reasumując, dodatkowym rozwiązaniem może okazać się także wyszukanie dzieła sztuki (obrazu lub fresku), które wykorzystuje te same motywy kolumnad albo ulic – i zamówienie fototapety na wymiar z tym właśnie motywem. Różnica pomiędzy wyglądem pokoju przed montażem fototapety i po nim jest tak ogromna, że ostateczny efekt na pewno będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Jeśli szukasz innych wzorów lub motywów tapet, koniecznie kliknij w link: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/fototapety-3d/.

Podsumowanie motywów używanych do projektowania fototapet do przedpokoju

  • Fototapety na ścianę z motywem kolumn
  • Zdjęcia z motywem schodów na tapecie
  • Tapety ze wzorem korytarzy
  • Jasne wzory na fototapetach

Szukasz dekoracji do przedpokoju? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: