🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapeta inspiracje

fototapeta z kamienną uliczką

Fototapety są dekoracjami ściennymi, które stwarzają wręcz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, żonglowania ich parametrami i odbiorem wizualnym, a także tworzenia stylów i klimatu. Odpowiednio dobrana fototapeta przypomina właściwie skrojoną suknię z materiału w odpowiednim wzorze i kolorze, dzięki któremu kobieca sylwetka staje się ideałem. Podobnie, jak sukienka podkreśla szczupłość talii, kształt biustu, maskuje niedociągnięcia i dodaje wzrostu, tak i fototapeta potrafi sprawić, że pokój wyda się większy, jaśniejszy, ogrzany słonecznym światłem lub skąpany w chłodnym, ożywczym cieniu drzew.

Fototapety to dekoracje, które pozwalają spełniać nasze marzenia urządzając takie wnętrze, w którym czujemy się najlepiej. Jeśli mieszkamy w metropolii, każdego dnia zmagamy się z ulicznym hałasem i smogiem, a naszym pragnieniem jest wycieczka w góry, dzięki fototapecie możemy się cieszyć ich widokiem za każdym razem, gdy wejdziemy do salonu. Jeśli jesteśmy marzycielami dekorując wnętrza kompozycjami w klimacie fantasy każdego dnia możemy obcować ze światem, który pobudza naszą wyobraźnię. Fototapety mogą też przenieść nas w czasy dzieciństwa, albo na tropikalną wyspę, na której spędzaliśmy najbardziej udane wakacje.

Fototapeta inspiracje

Jeśli podejmujemy decyzję, że elementem dekoracji wnętrza będzie fototapeta inspiracje do stworzenia określonego stylu zapewni kolekcja na stronie http://artpasaz.pl/dekoracje/fototapety-3/fototapety-na-sciane/ stanowiąca bogaty przegląd wzorów z wielu różnych dziedzin tematycznych. Bogaty wybór stanowią kompozycje o tematyce zaczerpniętej ze świata przyrody, w których znalazły się zarówno kwiaty, jak i drzewa, dmuchawce, malownicze, naturalne pejzaże czy architektura. Obok tych realistycznych równie ciekawe i piękne są też kompozycje fantastyczne, nie tylko abstrakcyjne, ale też modyfikowane komputerowo, na których realny świat przybiera nierealne barwy.

W aranżacjach wnętrz fototapety można wykorzystywać wszędzie. Doskonale sprawdzą się na wielkiej pustej ściany w salonie, będą efektownym wypełnieniem ścianki działowej, urozmaicą wystrój kuchni i łazienki. Fototapeta jest też świetną dekoracją, która wypełni wnękę lub wykusz, tworząc rodzaj klimatycznego kącika z kanapą czy para wygodnych foteli. Wybór odpowiedniej fototapety to zarówno sposób na podkreślenie charakteru pomieszczenia, ale także wskazanie na temperament właściciela, jego upodobania, pasje czy charakter. Odpowiedni wybór sprawia, że powstaje pokój romantyczki, podróżnika, malarza czy intelektualisty, począwszy od nastolatka po osobę w wieku emerytalnym.

Fototapeta inspiracje - fototapeta z roślinami tapety grecja fototapeta tunel foto-tapeta miasto