🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety turkusowo brązowe

fototapeta turkusowo brązowa most

Dekorowanie wnętrza zazwyczaj zaczyna się od podjęcia decyzji o kolorach, które będą wykorzystane w aranżacji. Każdy z nas ma swoje ulubione barwy i zapewne w pierwszej kolejności właśnie o nich pomyśli, przymierzając się do zakupu farb czy materiałów dekoracyjnych. W rzeczywistości to, co ulubione, nie zawsze sprawdzi się na dłuższą metę i często możemy być zaskoczeniu negatywnym efektem, jaki wywiera na nas ciągłe przebywanie w towarzystwie konkretnej barwy. Kolory mają też znaczenie podczas dekorowania wnętrza o konkretnym przeznaczeniu, bowiem w jadalni lepiej sprawdzi się pobudzający apetyt pomarańcz, w sypialni uspokajający fiolet, a w salonie relaksująca zieleń.

Aranżując wnętrza fototapetami najczęściej wybieramy sprawdzone rozwiązania kolorystyczne, które wydają nam się bezpieczne i uniwersalne. Warto jednak sięgnąć po zestawienia mniej standardowe, które potrafią sprawić, że wnętrze będzie nie tylko niepowtarzalne, ale też wyjątkowo atrakcyjne i sprzyjające naszym zajęciom. Do takich połączeń z pewnością zalicza się zestawienie turkusu i brązu – kolorów nie tyle nielubianych, co ostrożnie stosowanych z powodu braku doświadczeń i wiedzy na temat ich wykorzystania w praktyce. Ten wyjątkowy mariaż jest jednak szczególnie sprzyjający naszej psychice, budząc w niej wyłącznie pozytywne skojarzenia z morskim powietrzem, uspokajającym szumem fal i smakiem doskonałej czekolady.

Fototapety turkusowo brązowe

Znajdujące się w kolekcji na stronie http://artpasaz.pl/dekoracje/fototapety-3/fototapety-na-sciane/ fototapety turkusowego-brązowe nie są zbyt popularne, dlatego stworzenie takiej kombinacji kolorystycznej można osiągnąć, zmawiając jeden z motywów w sepii z kolorowym – turkusowym w tym wypadku – akcentem. Innym ciekawym rozwiązaniem jest połączenie wystroju wnętrza w ciepłej kolorystyce z brązowymi dodatkami oraz uzupełnienie jej wzorem na ścianę w kolorze turkusowym. Idealnym tłem dla turkusowych dmuchawców, rowerów czy mostu będzie neutralna czerń i biel lub różne odcienie szarości. Takie dodatki powinny być stosowane z umiarem, aby tworzyły ciekawy akcent we wnętrzu, a nie zdominowały go, bowiem w nadmiarze będą smutne i przygnębiające.

Fototapety turkusowo brązowe to idealne rozwiązanie do sypialni, ale również do typowo męskich pokoi, czyli do gabinetów. Mężczyźni bardzo cenią kolor brązowy, a ten – złamany, nieco ożywiony turkusowymi akcentami – doskonale wpływa na kreatywność i myślenie. Takie kompozycje mają w sobie trochę z klimatu śródziemnomorskiego, trochę z orientalnej egzotyki, dzięki czemu są intrygujące i przyciągające uwagę. Urozmaicone jasnymi meblami, kolorem ścian czy innymi dodatkami będą fantastyczną ozdobą, ale nie przytłoczą i nie sprawią wrażenia ponurych. Ważny jest również temat fototapety, który decyduje o stylu wnętrza, od bardziej nowoczesnych miast, przez nostalgiczne kompozycje roślinne po retro zaułki średniowiecznych uliczek. Turkus i brąz to idealne kolory do stylizacji vintage.

Fototapety turkusowo brązowe - fototapeta wieża eiffla foto-tapeta z nasionami fototapeta Grecja mlecz fototapeta