🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazy plakaty wyglądają pięknie zarówno na ścianach domu, biura lub lokalu usługowego

obrazy plakaty

Obrazy plakaty idealną dekoracją do każdego pomieszczenia

Obrazy plakaty wyglądają pięknie zarówno na ścianach domu, biura lub lokalu usługowego. Obrazy plakaty są niezwykle stylową propozycją dekoratorską, którą można dopasować do niemal każdego pomieszczenia. Obrazy plakaty charakteryzują się niezwykle atrakcyjną prostą formą graficzną, opartą na silnym kontraście. Ozdobną funkcję może pełnić na nich nieskomplikowany rysunek albo litery lub cyfry, które bardzo często stanowią sedno artystycznego wyrazu na plakacie. Wśród dekoracji przeważają proste rysunki, które świetnie wpasowują się w czarno-białą stylistykę plakatu, lub są przedstawione w formie negatywu. Mogą to być także nawiązujące do stylistyki lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku grafiki z pin-up girls, albo portrety słynnych aktorek, stanowiących ikony stylu i elegancji – na przykład z Audrey Hepburn. Wśród tekstów na obrazach plakatach mogą się znaleźć z kolei ponadczasowe mądrości, deklaracje uczuć, zbiory zasad, panujących w domu, cytaty z książek, fragmenty popularnych piosenek, przepisy kulinarne lub żartobliwie hasła. Polecamy :

  • obrazy plakaty pojedyncze
  • obrazy plakaty dyptyki
  • obrazy plakaty tryptyki

Zobacz obrazy plakaty na stronie naszego sklepu 

Obrazy plakaty to uniwersalne dekoracje

Obrazy plakaty utrzymane w czarno-białej kolorystyce, są uniwersalną dekoracją, nadającą się do dopełnienia niemal każdej aranżacji.

Tryptyki, dyptyki sprawdzą się zarówno w przesyconych bielą wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznym, jak również w pomieszczeniach barwnych. Kwadratowy i prosty styl czcionki znakomicie wpasuje się w nowoczesny design, na przykład loftu, zaś ozdobna kursywa z licznymi zawijasami doskonale uzupełni wystrój wnętrza vintage lub o charakterze rustykalnym. Odpowiednio dobrane dekoracje zaprezentowanych na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/obrazy-nowoczesne- 2/plakaty-na-sciany/ będą świetnie wyglądać w każdym pokoju naszego domu, poczynając na przedpokoju, a kończąc na królestwie najmłodszych. Dekoracje nadadzą też nietuzinkowego charakteru pomieszczeniom biurowym lub lokalom usługowym, szczególnie kafejkom, barom lub restauracjom.