🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekoracje ścienne do salonu to fototapety, obrazy lub plakaty dzięki, którym pomieszczenie nabierze całkiem nowego i stylowego wyglądu

Dekoracje ścienne do salonu

Dekoracje ścienne do salonu najprostszą metodą dekoracji wnętrza

Dekoracje ścienne do salonu to fototapety, obrazy lub plakaty dzięki, którym pomieszczenie nabierze całkiem nowego i stylowego wyglądu. Prostota formy i doskonała jakość współczesnych dekoracji ścian do salonu sprawiają, że tego typu ozdoby na ścianę są chętnie wykorzystywane zarówno do dekoracji domów, jak również biur lub lokali usługowych. Alternatywną propozycją wobec klasycznych sposobów wieszania dekoracji ściennych do salonu, może być na przykład zastosowanie plakatów samoprzylepnych.  Dekoracje ścienne do salonu nadają się do wielorazowego użytku i można dekorować nimi nie tylko ściany, ale również wszelkie inne powierzchnie bezpyłowe, takie jak szyby lub meble w domowym salonie. Wśród motywów najczęściej występujących na plakatach lub obrazach dominują te z literami, którymi nakreślone zostały sentencje, hasła, „złote myśli” lub żartobliwe powiedzonka. Tego typu dekoracje ścienne do salonu na ogół utrzymane są w prostej kontrastowej kolorystyce. Najczęściej jest to czarna czcionka na białym tle. Na dekoracjach ściennych do salonu wielką popularnością cieszą się z kolei wydrukowane reprodukcje znanych dzieł malarskich, zdjęcia, kolaże fotograficzne, lub też komiksowe rysunki z motywami architektonicznymi albo patriotycznymi. Polecamy:

  • dekoracje ścienne do salonu obrazy
  • dekoracje ścienne do salonu plakaty
  • dekoracje ścienne do salonu fototapety

Zobacz dekoracje ścienne do salonu na stronie naszego sklepu  

Dekoracje ścienne do salonu wykonane na dokładny wymiar

Wśród licznych propozycji fototapet uwagę przykuwają szczególnie te, dzięki którym można korygować rozmiary pomieszczeń.

Przykładem może być przestrzenna fototapeta z motywem korytarza, dzięki której nasza ściana wizualnie zamienia się w portal, prowadzący do innego, tajemniczego pomieszczenia. Dzięki takiej dekoracji ściennej do salonu zyskujemy spektakularny efekt głębi i znacznego powiększenia zbyt ciasnego wnętrza. Na stronie internetowej http://artpasaz.pl/ znajdziemy wiele ciekawych propozycji dekoracji ściennych do salonu, które dodadzą charakteru domowemu salonowi. Dzięki nim możemy stworzyć wokół siebie stylową przestrzeń, w której będziemy chętnie przebywać.