20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki ozdobne na ścianę z napisami albo prostymi graficznymi rysunkami to nieskomplikowane w aplikacji elementy dekoratorskie

dekoracje z napisami

Naklejki ozdobne na ścianę odmienia każde wnętrze

Naklejki ozdobne na ścianę z napisami albo prostymi graficznymi rysunkami to nieskomplikowane w aplikacji elementy dekoratorskie, które pomogą nam w okamgnieniu przemienić wnętrze monotonne w pomieszczenie z charakterem. Naklejki ozdobne na ścianę nie wymagają wycinania, ani użycia kleju – wystarczy jedynie odkleić pasek z warstwą ochronną i gotowe. Nawet najmniejsze lub niezbyt atrakcyjne pod względem architektonicznym wnętrze zyska dzięki temu pazur i nietuzinkowy wygląd. W Internecie możemy odnaleźć multum wzorów naklejek ozdobnych na ścianę, które możemy dopasować do każdego wnętrza w domu albo w biurze. Proste wzory graficzne najlepiej wyglądają na tle jasnych ścian. Wizerunki naklejek ozdobnych na ścianę z kwiatami, ptakami, lub też motywami patriotycznymi są pięknie wystylizowane i sprawdzą się w salonie lub sypialni. Do najpopularniejszych motywów należą również naklejki z napisami inspirującymi, zawierającymi znane cytaty, fragmenty piosenek, lub wierszy. Treści tych krótkich tekstów mogą być poważne i stanowić – na przykład – swoisty kodeks domowy lub wyraz emocji, jak również zabawne, aby nastrajać pozytywnie każdego dnia i wywoływać uśmiech na twarzy każdego oglądającego naklejki ozdobne na ścianę. Polecamy :

  • naklejki ozdobne na ścianę do biur
  • naklejki ozdobne na ścianę do restauracji
  • naklejki ozdobne na ścianę do siłowni lub fitness klubów

Zobacz naklejki ozdobne na ścianę na stronie naszego sklepu 

Naklejki ozdobne na ścianę to dekoracje na wymiar

Bardzo dobrze na ścianie salonu, przedpokoju lub kuchni będą wyglądały również wzory, inspirowane naszym rodzimym folklorem.

Naklejki ozdobne na ścianę kwiaty, wycinanki lub charakterystyczne dla kultury ludowej koguty będą stanowiły znakomity kontrapunkt w nowoczesnym wnętrzu, jak również podkreślą charakter pomieszczeń utrzymanych w rustykalnym stylu. Naklejki ozdobne na ścianę mogą służyć nie tylko jako ornament wnętrz naszych prywatnych przestrzeni, ale również zagościć na ścianach pomieszczeń biurowych, restauracji, kawiarni, barów, siłowni lub fitness klubów. Będą stanowić o wyjątkowości miejsca i z pewnością zapadną w pamięć klientom danego lokalu usługowego. Szeroką gamę wzorów naklejek na ścianę znajdziemy na przykład na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/szablony-malarskie- 2/naklejki-i-ornamenty- scienne/. Prezentowane na niej produkty można zamówić w różnych rozmiarach w zależności od wymogów gabarytowych danego wnętrza.