20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki napisy na ścianę mogą nas motywować, bawić lub zachwycać

naklejka samoprzylepna

Naklejki napisy na ścianę do kuchni, jadalni i sypialni

Naklejki napisy na ścianę „Jeśli muszę iść na dno, będę na dnie szukać skarbu”, „Find your way”, lub „Keep calm and dance on” – te i wiele, wiele innych napisów możemy umieścić na ścianie naszego domu lub firmy w formie naklejek. Znajdziemy wśród naklejki napisy na ścianę zarówno hasła w języku polskim, jak i angielskim. Mogą to być ciekawe teksty motywacyjne, hasła dotyczące uczuć, na przykład wyznania miłosne albo pięknie wykaligrafowane słowo „Love”. Niektóre naklejki napisy na ścianę mają po prostu bawić i napawać optymizmem na cały dzień. Przykładem może być naklejka napisy na ścianę z zabawną typografią, głoszącą: „Jak mi się nudzi to jem”, w sam raz do naklejenia w kuchni lub jadalni. Naklejki na ściany z napisami mogą nas więc motywować, bawić lub zachwycać. Polecamy :

  • naklejki napisy na ścianę motywacyjne
  • naklejki napisy na ścianę z cytatami
  • naklejki napisy na ścianę z sentencją

Zobacz naklejki napisy na ścianę na stronie naszego sklepu 

Naklejki napisy na ścianę to łatwe w aplikacji dekoracje

Chociaż wśród przeróżnych trendów wystroju wnętrz, dekorowanie pomieszczeń ozdobnymi typografiami jest od kilku lat tendencją wiodącą, pozostaje jednym z najchętniej stosowanych sposobów na uzupełnianie aranżacji pomieszczeń.

Prosta i uniwersalna stylistyka, pasująca do niemal każdego wnętrza sprawia, że naklejki napisy na ścianę z napisami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma naklejek napisy na ścianę sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Na ogół sentencje są zapisane czarnymi literami na białym tle, ale można również zdecydować się na dowolną kolorystykę, które będzie zgodna z naszymi upodobaniami. Niektóre naklejki napisy na ścianę przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia. W poszukiwaniu inspiracji warto wejść na stronę http://artpasaz.pl/dekoracje/szablony-malarskie- 2/naklejki-i- ornamenty-scienne/. Zaletą proponowanych tu naklejek jest łatwość ich aplikacji na ściany bez konieczności stosowania kleju i nożyczek.