🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Naklejki na ścianę z napisami

dekoracje z napisami

Czytanie jak mało co kształtuje nas od wewnątrz i jest zawsze cenne. A gdyby tak otoczyć się słowami pisanymi w przestrzeni, w której najczęściej przebywamy? Da się to zrobić, dekorując ściany naklejkami z napisami, które będą nas motywować, bawić i zachwycać.
Wśród przeróżnych trendów wystroju wnętrz, dekorowanie pomieszczeń ozdobnymi typografiami jest od kilku lat tendencją wiodącą. Prosta i uniwersalna stylistyka, pasująca do niemal każdego pomieszczenia sprawia, że naklejki na ścianę z napisami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma tego typu zdobnictwa sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Na ogół sentencje są zapisane czarnymi literami na białym tle, ale można również zdecydować się na dowolną kolorystykę, które będzie zgodna z naszymi upodobaniami. Niektóre naklejki przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia.

Naklejki na ścianę z napisami

Wśród tekstów, umieszczanych na naklejkach ściennych, znajdziemy zarówno takie w języku polskim, jak i angielskim. Prym wiodą ciekawe teksty motywacyjne, na przykład „Jeśli muszę iść na dno, będę na dnie szukać skarbu” lub „Find your way”, jak również cytaty znanych postaci, takie jak ten A.A.. Milnego: „Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość”.

Znajdziemy też parafrazy popularnych sentencji, na przykład Keep calm and dance on lub – idealne do umieszczenia w sypialni- wyznania miłosne czy teksty, dotyczące uczuć, na przykład pięknie wykaligrafowane słowo „Love”. Niektóre teksty mają po prostu bawić i napawać optymizmem na cały dzień. Przykładem może być zabawna typografia, głosząca: „Jak mi się nudzi to jem”, w sam raz do naklejenia w kuchni lub jadalni.
W poszukiwaniu inspiracji warto wejść na stronę http://artpasaz.pl/dekoracje/szablony-malarskie-2/naklejki-i-ornamenty-scienne/. Zaletą proponowanych tu naklejek jest łatwość ich aplikacji na ściany bez konieczności stosowania kleju i nożyczek.