Mapa świata na ścianę to niezwykle eleganckie dodatki, idealne do dekoracji salonu, gabinetu, lub pokoju dziecięcego albo młodzieżowego

ozdoby z mapą

Mapa świata na ścianę wybierz obraz lub fototapetę

Mapa świata na ścianę to niezwykle eleganckie dodatki, idealne do dekoracji salonu, gabinetu, lub pokoju dziecięcego albo młodzieżowego. Mapa świata na ścianę sprawdzą się również w szkole, bibliotece, lub na przykład w biurze podróży. Nowoczesna technologia sprawia, że otrzymujemy dekorację charakteryzującą się najwyższą jakością wykonania na każdym etapie produkcji. Doskonała jakość materiałów, na których są drukowane grafiki mapy świata na ścianę, gwarantuje nie tylko piękny wygląd, ale również trwałość wybranej ozdoby na ścianę. Wizerunki mapy świata na ścianę, wydrukowane na obrazie, plakacie lub fototapecie, są utrzymane w rozmaitych stylach. Począwszy od tych pokrytych sepią, stylizowanych na archiwalne pergaminy, które będą wyglądały wspaniale we wnętrzach klasycznych z elementami kolonialnymi, poprzez klasyczne i proste przedstawienia poszczególnych kontynentów w innym kolorze, aż po na wskroś współczesne oryginalne wydruki, które dopełnią nowoczesny wystrój wnętrza. W tej ostatniej kategorii ciekawą propozycją są na przykład wizerunki map, na których poszczególne kontynenty zostały zadrukowane nazwami …kawy. Taka ozdoba będzie idealną dekoracją do kuchni, lub też kawiarni czy restauracji. Dekoracja z mapą świata na ścianę jest bardzo dobrym rozwiązaniem dekoratorskim do pokoju młodzieżowego. Pobudza wyobraźnię i inspiruje do nauki, zaś wizualizacja poszczególnych krajów zachęca do marzeń o dalekich podróżach. Fani nietuzinkowych rozwiązań z pewnością docenią awangardową stylistykę czarno-białych map, zadrukowanych chaotycznie rozrzuconymi literami. Z myślą o pokoju dziecięcym została wykonana natomiast mapa świata na ścianę, na której każdy z kontynentów został wypełniony inną pogodną barwą. Utrzymana w żywej, wesołej kolorystyce, jest wymarzoną dekoracją dla królestwa dzieci i będzie doskonałym prezentem zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Poszczególne kontynenty są wydrukowane najczęściej na jasnym tle, dzięki czemu wnętrze nie wydaje się przytłoczone nadmiarem ornamentyki. Polecamy :

  • mapa świata na ścianę do salonu
  • mapa świata na ścianę do sypialni
  • mapa świata na ścianę do jadalni

Zobacz jak prezentuje się mapa świata na ścianę na stronie naszego sklepu 

Mapa świata na ścianę dla miłośników podróży

Na drugim biegunie znajdziemy czarno-białe dekoracje, które bez trudu dopasujemy do pomieszczeń utrzymanych w rozmaitych barwach. Mapa to idealna dekoracja wnętrza domu zarówno dla podróżnika, jak i dla marzyciela, tylko śniącego o dalekich wyprawach.

Na ścianie może powstać oryginalna dekoracja z mapą świata na ścianę pasująca zarówno do nowoczesnej, wręcz minimalistycznej stylistyki wystroju pomieszczeń, jak i do wnętrz klasycznych, wpisujących się w estetykę kolonialną. Z kolei ozdoba pomalowana na kolor sepii znakomicie podkreśli charakter pomieszczenia utrzymanego w stylu retro. W pokoju dziecięcym lub młodzieżowym mapa będzie pełniła funkcję edukacyjną, utrwalając w najmłodszych wiedzę o układzie geograficznym świata. Mapa świata na ścianę sprawdzi się również jako ozdoba ściany w szkole lub przedszkolu. Miłośnicy turystyki mogą z kolei na mapie zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić lub też wymarzone cele podróży. Tego typu stylowa ornamentyka grafik z mapami nada unikatowego klimatu również pomieszczeniom biurowym, restauracjom lub barom. Jest idealna na przykład do ozdobienia ściany w biurze podróży. Natomiast samodzielne udekorowanie salonu, gabinetu, przedpokoju albo pokoju dziecięcego tapetą ścienną może być świetną, inspirującą zabawą. Łatwość w zaaplikowaniu tego typu ozdób sprawia, że każdy bez problemu poradzi sobie z samodzielnym udekorowania nimi wybranego pomieszczenia. Ciekawą formą obrazów ściennych są wieloelementowe układy kompozycyjne. Dyptyki lub tryptyki z mapami świata na ścianę są interesującą alternatywą dla pojedynczych płócien, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/mapy/ znajdziemy wiele oryginalnych pomysłów, jak wykorzystać motyw mapy w dekoracji wnętrz. Każdą dekorację można zamówić w odpowiadającym nam rozmiarze, jak również zdecydować się na inną gamę kolorystyczną niż te przedstawione na powyższej stronie. Ceny obrazów, plakatów i tapet ściennych uzależnione są od rozmiaru zamawianych ozdób.