🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Jesienna aranżacja pokoju dziecka

fototapety dla dzieci

Skakanie po kałużach, zapach palonych liści, wycieczki do lasu…to magia pierwszych tygodni jesieni. Dzieci maszerują do szkół i przedszkoli, dla rodziców to idealny czas na zmiany aranżacji pokoi swoich pociech. Nawet drobne zmiany, w postaci wprowadzenia jesiennych akcentów, wprowadzą do wnętrza nową, wesołą energię.

Atmosfera jesieni ma w sobie odrobinę nostalgii. Bazowe kolory, w których widzimy jesienne wnętrze, to z pewnością kolory ziemi, głównym motywem zaś są melancholijnie opadające liście. Aranżując pokoje dla dzieci, trzeba przede wszystkim mieć na względzie ich żywiołowość i temperament. Jesienne akcenty we wnętrzach  dedykowanych najmłodszym powinny zachować radosny charakter.

Las w twoim domu

Jesień to bardzo wdzięczny temat jeśli chodzi o pomysły aranżacyjne. To zagadnienie podesłane wprost przez Naturę, która w pokojach dziecięcych jest nie tylko silnym trendem, ale również pomysłem wyjątkowo na miejscu. Można ją wprowadzać na tyle sposobów, na ile tylko pozwoli nam wyobraźnia. Wesołe oblicze leśnych przyjaciół, lisa i sowy spoglądających z nowych wzorów nadruków Lotari, rozweseli każdego malucha i przekona go, że jesień ma swoją pogodną stronę. Duże printy w nasyconych kolorach, razem z przyniesioną z parku gałęzią, garścią kasztanów i pluszowymi ulubieńcami naszych pociech, stworzą wesołe i przyjazne jesienne wnętrze, w którym, gdy za oknem deszcz, po prostu chce się być.

Jesień… tkwi w szczegółach

Chcąc nadać nowy charakter przestrzeni, w której funkcjonuje nasz maluch, nie musimy porywać się na wielkie zmiany. Wystarczy nowa tapeta, poduszka czy lampka z modnym i  wesołym motywem zwierzęcym. Wymowne spojrzenie pana lisa, rzucane z rolety okiennej, może być dominującym akcentem w pokoju. Taki wzór, nie przytłoczy pokoju dziecka zbędnymi przedmiotami, wprowadzając do niego jednocześnie klimat radości i zabawy. Jeżeli mamy ochotę na bardziej zdecydowane zmiany wystroju, nie musimy wymieniać wszystkich mebli. Świetnym rozwiązaniem są naklejki Easy Dot, którymi możemy oklejać powierzchnię mebla bez ryzyka, że coś zepsujemy. W przypadku krzywego przyklejenia naklejkę można z łatwością poprawić, a gdy się nam znudzi, po prostu odkleić, nie martwiąc się, że pozostawi ślady.

Aranżując pokój dziecka warto pamiętać o tym, że z prędkością światła wypełni się on mnóstwem kolorowych zabawek. Dlatego baza, w postaci prostych mebli i ponadczasowej bieli, będzie zawsze dobrym wyborem. Kolorowe nadruki na dodatkach przedstawiające ulubione jesienne motywy, są świetnym sposobem na stworzenie wnętrza na czasie, nieprzeładowanego rzeczami i radosnego. Dzieci z pewnością to docenią.

Nowe wzory nadruków Lotari są dostępne w ofercie e-lotari.pl.