🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety zebry

dekoracje na ściany

Fototapety ze zwierzętami to dekoracje na ściany, które nigdy się nie nudzą. Ich uśmiechnięte pyszczki, kolor umaszczenia oraz pełne miłości oczy są wdzięczną ozdobą. Tym razem przyjrzyjmy się bliżej naszemu motywowi z zebrą. Codziennie możemy oglądać tego cudownego zwierzaka z bliska, przez co nie musimy często odwiedzać Zoo 😉

Zebra to zwierze o wyjątkowo wesołej naturze, które lubi towarzystwo zarówno w swoim stadzie, jak i wśród ludzi. Dzięki swojej uniwersalności kolorystycznej staje się idealnym motywem do wnętrz. Minimalistyczne wnętrza, które bardzo często bazują na gamie kolorystycznej: biel + czerń, będą idealnym polem do popisu dla zebry. Fototapety ścienne z motywem nowoczesnej zebry są używane nie tylko do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Jest to ciekawa alternatywa wśród innych dekoracji ściennych, które momentami eksplodują kolorami. Dla osób dbających o harmonię oraz minimalizm tapeta zebra w zbliżeniu na głównej ścianie pokoju sprawi, że pomieszczenie uzyska oryginalny charakter.  Doskonałe urozmaicenie salonu lub innego pomieszczenia. Jeśli jednak komuś brakuje trochę urozmaicenia kolorystycznego, posiadamy zebry z wyjątkowymi paskami. Paski mogą być w dowolnym kolorze: od różu po turkus, żółć lub pomarańcz. Jest to opcja dla minimalistów, którzy nie boją się jednocześnie zastosowania odważnych kolorów.

dekoracje do salonu

Dekoracje na ściany z motywem zebry to nie tylko fototapety dekoracyjne. Są to również obrazy, naklejki oraz szablony. Czy nie wiecie co zrobić ze starą szafą, która po remoncie już nie nęci swoim wyglądem?  Szczególnie tak jest w przypadku mebli w pokoju dziecięcym. Rozwiązaniem na taką sytuację może okazać się naklejka na szafę, która ciekawym motywem będzie podobać się dziecku, a my przy okazji zaoszczędzimy oraz będziemy ekologiczni (naklejka na szafy zebry do zobaczenia tutaj: http://ornamentyka.pl/sklep/naklejki-na-szafy-zebry/). Naklejka w odcieniu czarno-białym daje możliwość pomalowania reszty szafy na inny kolor, co w efekcie nie będzie to ze sobą kolorystycznie kolidowało.

naklejki na szafy

Skoro już przy meblach mowa, może potrzebujesz odnowienia wnętrza, ale nie chcesz porywać się na montaż fototapety na ścianę? Szybkim sposobem na zmianę i uatrakcyjnienie wnętrza jest montaż naklejki na drzwi. Wąska naklejka z wybranym wzorem może stać się przejściem do zupełnie innego świata. Inną opcją pozostają obrazy na ściany, które są gotowe do powieszenia zaraz po wyciągnięciu z przesyłki. Dzięki zastosowaniu sosnowych krosien, które mają około 2 cm grubości, z łatwością możemy je powiesić na ścianie. Boki obrazu posiadają podwinięty motyw, przez co całość wygląda estetycznie oraz schludnie.

Jeśli poszukujesz więcej motywów zebry, znajdziesz je w tym sklepie.