Fototapety na drzwi

ozdoby na drzwi

Kiedy większa część remontu została już wykonana, możemy zdziwić się, gdy zobaczymy, że nasze drzwi już nie do końca pasują do koncepcji nowego wystroju wnętrza. Zaaranżowane i dokładnie wykonane poszczególnych części mieszkania pochłonęło z pewnością wiele wysiłku oraz środków finansowych. Gdy zorientujemy się, że zapomnieliśmy o drzwiach, nie wpadajmy w panikę. Nadszarpnięty do granic możliwości budżet nie pozwala na kupno nowych drzwi? Rozwiązaniem pozostają fototapety na drzwi. Graficzne wzory, które zostały odwzorowane oraz stworzone specjalnie z myślą o dekoracji na drzwi. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Jeśli chcemy optycznie powiększyć przestrzeń lub stworzyć uczucie iluzji ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się foto-naklejki na drzwi z motywami uliczek lub abstrakcyjnych tuneli, które optycznie wydłużą wnętrze. Sprawią one również wrażenie, że za drzwiami kryje się dodatkowe pomieszczenie.

Komiksowy Nowy Jork (to zobaczenia tutaj: http://www.newmedia-art.pl/fotonaklejki-i-fotolaminaty/foto-naklejki-na-drzwi-i-meble/okleina-szkic-miasta.html) to propozycja do wnętrz o nowoczesnym charakterze lub idealny pomysł do zastosowania w pokoju dziecka. Czarno-biały motyw z nowojorskimi wieżowcami oraz taksówką przyciągnie wzrok każdego domownika i gości. Jeśli pragniemy, by nasza okleina na drzwi cieszyła nasze oko bardzo długo, warto skorzystać z opcji dodatkowego laminowania. Warstwa laminatu uchroni wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi: promieniami UV, zadrapaniami oraz śladami palców. Laminaty na drzwi stają się odporne również na wilgoć oraz zachlapania, dzięki czemu spokojnie można je montować w kuchniach oraz łazienkach. Dzięki temu, biorąc kąpiel w wannie możemy patrzeć na błękit nieba w Grecji lub przechadzać się w myślach po romantycznych uliczkach Wenecji. Odprężenie oraz wizualne wrażenia gwarantowane.

Naklejki na drzwi to pomysł, który szybko odmieni Wasze wnętrze i zakamufluje niewygodną kolorystykę drzwi. Szybki montaż sprawia, że oklejanie staje się przyjemnością. Jeśli znudzi się wzór – zawsze można go wymienić na inny! Dla Klientów, którzy posiadają inny format drzwi, wykonamy wizualizację oraz dopasujemy dekorację na wymiar.

Wyjątkową kolekcję naklejek na drzwi możecie zobaczyć na tej stronie.