20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety na szafę, naklejki na szafę

naklejka na szafę

Zawsze chciałaś zostać projektantką? Daj się ponieść wyobraźni!

Przenieś się na Manhattan, by pospacerować Piątą Aleją lub daj się oczarować nocnym zdjęciom rozświetlonego NY. Odpocznij w zacisznej kafejce na staroświeckiej uliczce gdzieś nad Morzem Śródziemnym albo odwiedź Paryż i powspominaj pierwsze spotkanie z Wieżą Eiffla. Na szczęście, aby udać się w te podróże nawet nie musisz ruszać się z domu. Najpiękniejsze zakątki świata możesz sprowadzić do własnego pokoju…

Tym razem zachęcimy Cię do eksperymentów z zaprojektowaniem własnej garderoby. To doskonała okazja, by podkreślić swój unikalny gust. Wiele kobiet, by wyglądać oryginalnie, decyduje się na samodzielne komponowanie i przerabianie ubrań: potrafią dzięki temu wyczarować niepowtarzalne stroje, jakich nie powstydziłyby się nawet uznane modelki. Dokładnie tak samo popatrz na swoją szafę. Najprawdopodobniej kupiłaś mebel z oferty któregoś z producentów, a to oznacza, że Twoja garderoba jest identyczna, jak szafy w setkach innych mieszkań. Czas nadać jej styl zgodny z Twoimi oczekiwaniami – fototapety na szafę, naklejki na szafę.

W dzisiejszych czasach niemal wszystkie przedmioty, które nas otaczają, możemy dopasować do swoich oczekiwań: sama decydujesz, jak wygląda obudowa Twojej komórki, laptopa i odtwarzacza MP3, a w zestawach ubrań, które nosisz na co dzień, łączysz stroje z tegorocznych kolekcji z prawdziwymi unikatami, wypatrzonymi w second handzie. Aby w taki sam sposób odmienić swoją szafę, potrzebujesz tylko 20 min czasu i… 1 naklejki.

Naklejki do dekoracji wnętrz dostępne są w wielu wymiarach (istnieje także możliwość zamówienia ozdób niestandardowej wielkości). A co ważniejsze – zadziwiają bogactwem wzorów: począwszy od luksusowych widoków nowoczesnej architektury, poprzez nastrojowe widoczki zabytkowych uliczek, aż po roślinne motywy w stylu eko. Dzięki nim możesz nadać swojej garderobie bardzo kobiecy klimat (znajdź wzory ze stylizowanymi kształtami lub stylowe zdjęcia kwiatów) albo artystyczny szlif (co powiesz na reprodukcję obrazu Gustawa Klimta?). A może jedna naklejka stanie się impulsem, dzięki któremu na nowo urządzisz swój pokój? Życzymy wielu ciekawych pomysłów!