🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety folklor

fototapety do salonu

Folklorystyczne dekoracje wkroczyły w świat dekoracji nagle i rozgościły się już na dobre. Teraz każdy, kto kocha klimat wsi i ludowe klimaty znajdzie dekorację na ściany dla siebie. Inspirując się Polską sztuką ludową z łatwością można zmienić wystrój swojego wnętrza. Z pomocą na pewno przyjdą wtedy fototapety z ludowym motywem. W niespełna parę chwil ożywią wnętrze i dodadzą klimatu Cepelii. Bogato zdobione fototapety z haftami łowickimi oraz z motywami kolorowych kogutów, to powrót do tradycji oraz ciekawy sposób do ożywienia Twojego wnętrza. Kolorowe koguty, które wesoło ozdobią ścianę w salonie, kuchni, sypialni, przedpokoju lub łazience.

Każdy wzór możemy przekształcić na dowolnie wybrany przez Państwa materiał. Fototapety ścienne na materiale ekonomicznym (papier dedykowany) charakteryzuje się soczystymi, nasyconymi kolorami. Nadaje się jedynie to super gładkich ścian, bez jakichkolwiek skaz, które po przyklejeniu tapety byłyby widoczne. Fototapety strukturalne czyli o fakturze piasku lub lnu są grubsze od papieru (tzw. wersja luksusowa). Charakteryzują się delikatną kolorystyką oraz szlachetnym wyglądem wzoru. Fototapeta o podkładzie fizelinowym, czyli najlepszy obecnie materiał do fototapet dostępny na rynku to gruby, gładki materiał, który idealnie tuszuje nierówności ścian. Foto-tapeta wydrukowana na tym materiale, z racji odporności, długo będzie efektownym elementem dekoracyjnym każdego mieszkania.

Folkowe tapety polecamy do dekoracji industrialnych wnętrz, które bardzo ładnie prezentują się z gołą cegłą – idealne do loftów. Ludowe wzory są zaprojektowane na ciekawych teksturach, więc nie jest tu konieczna dodatkowa faktura ściany. Proponujemy nowoczesny folk, gdzie tłem do łowickich wzorów są ciekawe tekstury. Odnajdziecie beton, cegłę, tkaninę, korek i kamienną posadzkę. Fototapety folklor w formie panoramicznej z warstwą laminatu nadają się do nowoczesnej kuchni.

Jeśli uwielbiasz kolorowe wzory ludowe, lecz nie chcesz ich mieć na ścianie lub na innej dużej powierzchni to idealnym rozwiązaniem pozostaje okleina folkowa. Naklejka inspirowana Polską sztuką ludową doda wnętrzu indywidualnego charakteru. Foto-naklejkę z folkowym wzorem proponujemy do ozdoby mebli oraz drzwi. Okleina z haftami łowickimi oddaje klimat tradycji. W połączeniu z surowym wystrojem wnętrza –  w pomieszczeniach typu loft – okleina doda przytulności oraz wyrazistości. Okleiny folklorowe to nowa forma zdobienia mebli użytkowych, dzięki niej uratujemy np. starą komodę i jednocześnie tchniemy w nią ducha tradycji.