Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapeta 3d z nami powiększysz wnętrze swojego pokoju

fototapeta winnica

Fototapeta 3d

Określenie fototapeta 3d jest bardzo popularne w przypadku dekoracji ściennych które optycznie powiększają wnętrze. Efekt trójwymiarowości można osiągać na rożne sposoby. Do napisania tego artykułu zainspirowała kolejna nas edycja Must Be the Music i scenografia która towarzyszy eliminacjom tego programu. Doskonały przykład na złudzenie optyczne jakie możecie zastosować w swoim domu naklejając na ścianę dekoracje z podobnymi motywami.

To doskonały przykład obrazujący efekt 3d jaki możecie w swoim domu lub biurze osiągnąć za pomocą fototapety powiększającej wnętrze. Grafiki i obrazy imitujące trójwymiarowość i perspektywę znane były w historii sztuki od starożytności.

fototapeta jak must be the music

 

Współczesnym artystą światowej klasy malarstwa z efektami 3d jest Julian Beever  którego malarstwo chodnikowe osiągnęło szczyt trójwymiarowych iluzji.
Efekt 3 d to nic innego jak oszukiwanie oka, które artyści upodobali sobie najbardziej w dobie renesansu gdzie podłoga układana z czarno-białych kafli pozwała na rożne sposoby oszukać oko widza.

Nas urzekają najbardziej prace holenderskiego architekta MC Eshera i jego trójwymiarowe budynki które nigdy się nie kończą.

fototapeta 3d do każdego pomieszczenia
taka fototapeta to wyzwanie dla oka

W sklepach Artpasażu znajdziecie dużo fototapet o podobnych właściwościach. Mniej lub bardziej agresywnych. Abstrakcyjnych – jak w MBTM , z przyrodą jak u Beevera lub architektonicznych jak u ESCHERA – wszystko zależy  na ile jesteście gotowi i odważni aby dokonać zmian w swoim wnętrzu.

TUTAJ KUPISZ DEKORACJE Z EFEKTEM 3D – OBRAZY FOTOTAPETY I NAKLEJKI

zakupy w arpasażu

w galerii kilka przykładów dekoracji z efektem 3d jakie znajdziecie w naszych sklepach.