Wakacyjne🌻 akcje REMONTOWE 👷 Czas start ➡️➡️ 25% RABATU z kodem: LATO 🌞

Fototapeta z lawendą

Fototapeta z lawendą

W tym artykule:

Lawenda od wieków jest kojarzona tylko z jednym regionem – Prowansją. Jej kolor oraz zapach pobudza wszystkie zmysły. Zapraszana do wnętrz staje się nie tylko modnym dodatkiem wystroju wnętrza lecz otwiera serca ludzi na dobre uczynki. Dlatego fototapeta z lawendą to cudowne rozwiązanie do Twojego mieszkania, gdyż jej kwiaty mają zbawienne właściwości dla ciała i duszy. W Prowansji, regionie, który jest pełnym słońca, pola ciągnące się aż po horyzont stwarzają uczucie spokoju oraz działają na wyobraźnię twórców. Motyw fioletowych kwiatów na polach rozbudzają nastrój spokoju i relaksu. Koniecznie zobacz kolekcje na stronie http://alarte.pl/tag/lawenda.html.

Fototapeta z lawendą w połączeniu ze stylem rustykalnym

Fototapeta z lawendą na tle desek to wersja dla osób, które lubią romantyczny wystrój swojego wnętrza. Dzięki niej podtrzymacie ten klimat przez bardzo długi czas. Motyw rustykalny dodaje wnętrzu wysublimowanego smaku w połączeniu z oryginalnością wzoru. Lawenda – wonna i przypominająca beztroskie wakacje.

Gdy lawendowe pole już zakwitnie w Twoim wnętrzu będziesz mógł poczuć się jak w Prowansji. Odetchnij na chwilę od codzienności i całkowicie oddaj się przyjemności. Kontempluj ciszę i spokój w swojej sypialni przy pomocy fototapety z lawendą.

Fototapeta z lawendą – Zastosowanie w Twoim domu

Dekoracje prowansalskie obecnie są stosowane w sypialniach oraz kuchniach. Nic w tym dziwnego. Niektóre gatunki lawendy są miododajne, niektóre zaś mają właściwości lecznicze. Więcej informacji o cudownych właściwościach lawendy znajdziesz tutaj: https://hpba.pl/niesamowite-wlasciwosci-lawendy-cz-i/. Za pomocą pokrycia warstwą laminatu uchroni tapetę przed czynnikami mechanicznymi. Dzięki laminowaniu tapetę można zamontować w kuchni. Jeśli lubisz delikatne wykończenia wnętrz, to fototapeta z lawendą będzie dla Ciebie. Teraz możesz mieć lawendę nie tylko w wersji doniczkowej. Fototapety ścienne są łatwe z montażu.

Lawenda na dekoracjach jako element relaksujący

Wybierz się na spacer ścieżką pomiędzy krzewami pachnącej lawendy. Idąc przed siebie podziwiaj wyłaniający się zza drzew krajobraz potężnych skalistych alpejskich gór. Fototapeta z lawendowym polem ukoi Twoje zmysły. Uspokajające kolory zapewnią Ci spokojny i głęboki sen.

Jeśli jednak cała ściana usłana lawendą to dla Ciebie za dużo, obraz sprawdzi się idealnie w tej sytuacji. Oryginalny obraz cyfrowy w formie tryptyku oddaje cudowny widok wrzosowiska. Niebieskie niebo, drzewa oraz widok na góry z pewnością sprawia, że poczujemy się błogo. Dlatego jest to niebanalny pomysł na dekorację do pokoju. Na zakończenie, obraz nadaje się zarówno do sypialni, jak i do salonu. Dekoracje z motywem lawendy zobaczysz tutaj.

x