Tylko teraz! OKAZJA - Z kodem: STOKROTKA 30% rabatu w koszyku na wszystkie gotowe produkty w sklepie

naklejki na kafelki

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 
90 140 

naklejki na kafelkiKafelki są standardowym elementem wykończenia niemal każdego domu. A od czasu, kiedy pojawiły się na rynku trudno znaleźć kuchnię. Łazienkę czy WC, w których nie wykorzystano by tego materiału. Bez wątpienia mają one swoje zalety. Bowiem są bardzo odporne na wodę, czynniki chemiczne, temperatury i bez problemu można je szorować wszystkim. Co jest dostępne w domu, a one i tak pozostaną niezmienne. Z drugiej strony położenie glazury nad kuchennymi blatami oznacza, że będzie ona nam towarzyszyć przez długie lata i nawet, jeśli znudzi nam się wystrój i postanowimy wymienić meble. Kafelki pozostaną wiernie na ścianie, wciąż męcząc wzrok znudzoną szarością czy beżem. W kategorii naklejki na kafelki znajdziesz samoprzylepne okleiny do dekorowania starych płytek, bez ich zrywania.

Naklejki na kafelki to praktyczne okleiny na płytki

naklejki na kafelkiIdealnym sposobem na taki problem są naklejki na płytki i kafelki. Jeśli nie ma środków na skuwanie glazury i jej wymianę albo, jeśli nie planujemy wielkiego remontu naklejki pozwolą w szybki sposób zmienić design wnętrza bez konieczności robienia bałaganu. To zarówno samoprzylepne winylowe folie z kolorowym nadrukiem, którymi można pokryć całą powierzchnię pozostawiając delikatny zarys płytek. Jak i dedykowane pojedynczym kaflom niewielkie ornamenty, które świetnie będą trzymać się gładkiej powierzchni zastępując ich jednolity kolor motywem. Jaki najbardziej przypadnie nam do gustu. Są nie tylko łatwe do umieszczenia na ścianie, ale też w razie potrzeby można jej usunąć i wymienić na inny, nowy wzór.

Do dyspozycji jest wiele motywów, wśród których znajdą się bardziej tradycyjne kompozycje o kuchennej tematyce. Jak i te bardzo nietypowe, wręcz ekstrawaganckie. Wybór właściwego jest kwestią indywidualną i zależy od tego. Jakie preferencje liczą się dla właściciela. Osoby tradycyjne mogą wybierać wzory kompozycji przypraw czy nasion kawy. Motywy z owocami i warzywami, wodą, kostkami lodu czy napojami. Jednym słowem kulinarne, typowe do takich wnętrz. W łazience i kuchni świetną ozdobą i zarazem urozmaiceniem będzie szlak z kwiatowych ornamentów lub innych naklejek wykonany na krawędzi płytek. Z powodzeniem zastąpią one wzorzyste malowane płytki.

Dowiedz się jak odnowić stare kafelki na ścianie

Dla osób o bardziej ekstrawaganckich gustach. Tolerancyjnych i poszukujących niestandardowych rozwiązań gama naklejek na płytki jest znacznie szersza i obejmuje tematy całkowicie niezwiązane z kuchennymi. Czy łazienkowymi zastosowaniami. To zarówno kolorowe abstrakcje, jak i wizerunki nowoczesnych miast, różne przedmioty i postacie. Samochody i motocykle, a także wiele innych ciekawych kompozycji zarówno w stylu nowoczesnym, jak i retro. Oklejona takim motywem od góry do dołu łazienka stworzy niepowtarzalne wrażenie. Znajdą się też kolorowe naklejki na kafelki dla najmłodszych zdobiące dziecięcą łazienkę postaciami piratów, motyli czy zabawnych piesków.