20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrusy samoprzylepne na szklane stoły to kolekcja naklejek dekorujących oraz zabezpieczających Twój szklany stół. Dzięki samoprzylepnym obrusom masz pewność, że Twój szklany stół będzie mógł na dłużej zachować swój nienaruszony stan. Z pewnością na dłużej będzie mógł cieszyć Twoje oczy. Zapoznaj się również z naklejkami na okna, które doskonale będą dekorować Twoje wnętrze domu oraz udekorują Twoje okna z zewnątrz. Naklejki pozbawiające okna przejrzystości znajdziesz tutaj.

Obrusy samoprzylepne na szklane stoły posiadają wyjątkowe motywy, dzięki którym możesz podkreślić aranżację widniejącą w Twoim domu

Samoprzylepny obrus na szklany stół Samoprzylepne obrusy na szklane stoły z pewnością będą doskonałą dekoracją Twojego stołu. Ponieważ na obrusach samoprzylepnych możemy zaobserwować piękne motywy, które z pewnością przykują Twoją uwagę. Dodatkowo samoprzylepne obrusy zabezpieczają Twój szklany stół przed wszelkimi zarysowaniami oraz dbają o jego wygląd. Dodatkowo podkreślając piękną aranżację Twojego mieszkania.

Na obrusach samoprzylepnych na szklane stoły możemy zaobserwować piękne botaniczne motywy przedstawiające egzotyczne liście oraz dekoracyjne kwiaty. Motyw jelenia na tle motyli doskonale będzie dekorował rustykalne wnętrze. Jeżeli jednak lubisz minimalistyczne dekoracje. Z pewnością motyw kobiety w stylu line art bądź geometryczne wzory. Doskonale udekorują Twoje eleganckie wnętrze.

Kolor samoprzylepnego obrusu posiada mleczno szary odcień. Widniejący nadruk na samoprzylepnej naklejce na szklany stół posiada ciemniejszy odcień szarości, który doskonale komponuje się z całością naklejki. Folia, z której wykonany jest samoprzylepny obrus na szklany blat posiada efekt piaskowanego szkła. Niewątpliwie widniejący efekt dodatkowo zmatowi stół i pozbawi go przejrzystości.

Samoprzylepna naklejka na szklany stół zabezpieczy Twój blat przed wszelkimi zarysowaniami oraz uszkodzeniami

Zapoznaj się z naszymi samoprzylepnymi obrusami na blaty, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Niewątpliwie samoprzylepna naklejka na szklane blaty zabezpieczona jest dwustronnym, winylowym laminatem. Dodatkowo zabezpieczającym naklejkę przed wszelkimi zadrapaniami bądź różnicami temperatur. W rezultacie nie musisz bać się o samoprzylepny obrus podczas spożywania ciepłych posiłków bądź napojów. Samoprzylepny obrus wykonamy pod wymiar Twojego szklanego blatu.